bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

DEMİREL “YÜRÜMEKLE YOLLAR AŞINMAZ”

Hendek Esnaf ve Sanatkarlar odası başkanı Mehmet Demirel sağlık için sporda.

DEMİREL “YÜRÜMEKLE YOLLAR AŞINMAZ”
DEMİREL “YÜRÜMEKLE YOLLAR AŞINMAZ” admin
Bu içerik 622 kez okundu.

   Geçtiğimiz günlerde ağır bir kalp ameliyatı geçiren Demirel , oda başkanlığı ve Esnaf Kefalet kooperatifi seçimlerinde hasta yayatağından katılmış ve üç adayla girilen seçimden Hendek esnafının tekrardan güvenini kazanmış ve alnının akıyla açık ara farklı kazanarak liderlik farkını ortaya koymuştu.

   Ameliyat sonrası rutin kontrollerini yaptırarak hızlı bir şekilde eski sağlığına kavuşma yolunda hayli mesafe alan Demirel doktorlarının tavsiyesi uyarında Hendek Atatürk Stadyumunda tartan pist üzerinde her akşam yaklaşık 20 tur yürüme sporu yapıyor. Beraberinde yönetim kurulu üyelerinden  Mustafa Turnacı ve İbrahim  Özbek  ile birlikte spor yapıyor. Demirel; “ doktorlarımın tavsiyesi üzerine periyodik olarak bu yürüyüşleri arkadaşlarımla birlikte yapıyoruz. İnşallah çok kısa zamanda eski sağlığıma kavuşacağım” dedi.

   SESOB başkan yardımcılığı görevini de ifa eden Demirel, bu sabah SESOB yönetim kurulu ile birlikte Ankara’ya TBMM’ne gittiler. Sakarya milletvekillerini ziyaret edip hayırlı olsun dileklerinde bulunacak olan heyetin yarın akşam ilçeye dönmesi bekleniyor.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor