bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

SASKİ NE İŞ YAPAR?

Sadece uyarı tabelası koymak sorun çözmüyor. Saski’nin açılımı “Sakarya su ve kanalizasyon işleri genel müdürülüğü” olarak bilinir. Büyükşehir belediyesine dahil olan Hendek’de su ve kanalizasyon işleri bu kurum tarafından yürütülür.

SASKİ NE İŞ YAPAR?
SASKİ NE İŞ YAPAR? admin
Bu içerik 727 kez okundu.

   Fotoğrafta  yer alan bölge Dereboğazı mahallesi  Atatürk bulvarı yan yolda yapılan bir alt yapı çalışmasına aittir. Burası kazılalı yaklaşık 35 gün oldu. Ne menem bir alt yapıdır ki aylardın birilemedi. Yetkililerin sadece yarın burada meydana gelebilecek bir kazada başımıza bir şey gelmesin denilerek uyrau levhaları konulmuş ve terkedilmiş… Kim yapacak, ne zaman bitecek belli değil.

Konunun daha iyi anlaşılması adına bir örnek verecek olursak;

“ D-100 karayolu yada otoban yolu üzerinde aracınızın dörtülerini yakarak durmanız size haklılık kazandırmaz…

   D-100 karayolunun paralelindeki bu güzergahta trafik yoğunluğu oldukça fazla. Hemen bitişiğinde bir yüzme havuzu ve düğün salonu mevcut. Hafta içi yüzmeye gelenlere  hafta sonları ise cemiyetlere ev sahipliği yapıyor. Vatandaşlar şikayetlerini  “Olası kazalara davetiye çıkartan bu görüntünün  birinci derece müsebbibi  kim?” diyerek gazetemiz aracılığı ile seslerini duyurmaya çalışıyorlar

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek