bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

İHALEYE KİMSE TEKLİF VERMEDİ

Atatürk Parkı 10 yıllığına ihaleye çıkamadı! 2 Temmuz 2018 Pazartesi Günü saat 14.30’da Hendek Belediyesi’ne ait Atatürk Parkı içerisinde bulunan kafeterya, 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu 45. maddesi çerçevesinde açık teklif usulü ihale ile kiralanacağı kamuoyuna açıklanmıştı.

İHALEYE KİMSE TEKLİF VERMEDİ
İHALEYE KİMSE TEKLİF VERMEDİ admin
Bu içerik 995 kez okundu.

Hendek Belediyesi Atatürk Parkı kiralanmak üzere ihaleye çıkacağı tarih olarak  2 Temmuz Pazartesi günü saat 14.30 olarak açıklanmıştı. Hendek Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacağı açıklanan ihalede Hendek Atatürk Parkı’nda bulunan kafeterya 10 yıllığına kiraya verilecekti.

 Hendek Belediyesi tarafından ihaleye katılmak isteyen özel ve tüzel kişilerin Hendek Belediyesi Emlak İstimlak Müdürlüğü’ne gerekli belgeleri tamamlayarak en geç  2 Temmuz Pazartesi Günü saat 14.00’e kadar başvuruda bulunmaları istenmişti.

2 Temmuz 2018 yani bugün yapılması planlanan Atatürk Parkı ihalesine katılım olmadı ve ihale bir başka tarihe ertelendi.

Yapımının ardından olayı sulandırmak isteyen bazı ard niyetli kişilerce kamuoyunda  (ihalenin adresi belli, ihale birilerine peşkeş çekilecek) gibi söylemler yayılarak oluşturulmak istenen algı operasyonlarınında gerçeği ifade etmediği böylece ortaya çıkmış oldu..

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL