bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Sünnet heyecanı başladı

Kıyafetleri dağıtıldı Hendek Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü, 18. Selman Dede Geleneksel Sünnet Şöleni için 140 çocuğa sünnet kıyafeti dağıttı.

Sünnet heyecanı başladı
Sünnet heyecanı başladı admin
Bu içerik 431 kez okundu.

140 Çocuk
Hendek Belediyesi’nce bu yıl gerçekleştirilecek olan Sünnet Şöleni’nde 140 çocuk erkekliğe ilk adımı atacak. 1 Temmuz Pazar Günü Selman Dede Mesire Alanı’nda düzenlenecek şölen için sünnet çocuklarına kıyafetleri dağıtıldı. Kıyafetlerini alan minikler ve ailelerinin heyecanı görülmeye değerdi.

18.’si düzenleniyor
Bu yıl 18.’si düzenlenen sünnet için kayıt yaptıran çocukların kıyafetleri Hendek Belediyesi Polikliniğinde ailelerine teslim edildi. Sünnet çocuklarına pantolon, yelek, gömlek, çorap, pelerin, şapka, asa, maşallah ve papyondan oluşan sünnet takımlarının teslimi yapılmaya başlandı. Sünnet çocukları 1 Temmuz Pazar Günü şölende şehir turu ve Selman Dede Mesire Alanında çeşitli etkinlikler ile farklı bir gün yaşayacaklar.

Her zaman iyi günde, kötü günde yanlarındayız
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü  “Sünnet Şöleni etkinliğimize bu yıl 140 çocuğumuz müracaat etti. Sünnet şöleni etkinliğimizle erkekliğe ilk adımı atacak olan yavrularımızın sevincine ortak olmak bizleri çok mutlu ediyor. Her zaman halkımızın iyi günde sevinçlerine, kötü günlerinde kederlerine ortak olduk ve olmaya devam ediyoruz” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor