bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BAYKAL AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ. Kıvanç erkekliğe adım attı

Sakarya barosu avukatlarından Av. Hasan Serdar Baykal biricik oğlu Kıvanç’ı sünnet ettirdi.

BAYKAL AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ. Kıvanç erkekliğe adım attı
BAYKAL AİLESİNİN EN MUTLU GÜNÜ. Kıvanç erkekliğe adım attı admin
Bu içerik 965 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Sünnet merasimi öncesi  ilçe merkezinde konvoyla gezi düenlendi , konvoy sonrası  Kıvanç’ın sünnet merasimine geçildi. Dualar eşliğinde gerçekleşen sünnet töreninin ardından bu mutlu güne şahit ve  Elif-H.Serdar Baykal ailesinin mutluluğuna ortak olmak için cemiyete katılan misafirlere adet üzere sünnet pilavı ikram edildi.

Böylesi önemli bir günü birlikte yaşama şansı yakalayan aile büyükleri özellikle dedeleri  Rıfat ve Mustafa Aydur’un sevinci görülmeye değerdi.

Dereboğazı mahallesinde dede evinde gerçekleşen cemiyete Sakarya eski Ak Parti milletvekili  Ali İnci, Ayhan Sefer Üstün, Hendek belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Ak parti ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, Hendek MHP ilçe başkanı Turgut Babaoğlu, MHP Meclis üyeleri ile birlikte genç çiftin meslektaşları, adliye çalışanları mutluluğu payşalarak hayırlı olsun temennisinde bulundular.

Hendek Şafak ailesi olarak bizlerde oğlumuzun sünnetinin hayırlara vesile olmasını diler aileye Allah  mürüvvetini de göstersin iyi dileklerimizi gönderiyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar