bizimhendek.com
Advert
Advert

DOST ACI SÖYLER!

Sosyal medyada yapılan bu yorum birilerine kapak olacak nitelikte... Birlikte okuyalım... Artık eğlenceye bir son verelim ve biraz da öz eleştiri yapalım dostlar. Millet son kez uyarmıştır kendinize çeki düzen verin diye.16 yıldır Reisin sırtında makam mevkilere taşınanlar halka dönün,halkın derdiyle dertlenin.

DOST ACI SÖYLER!
DOST ACI SÖYLER! admin
Bu içerik 1107 kez okundu.

Seçime iki ay kala ortaya çıkıp yalandan gülücüklerle şirinlik yapmayın,Sizi seçeni yok saymayın.Seçildikten sonra halka tepeden bakmayın,her zaman o halkın içinde,yanında olun.
Genel merkezi yanlış bilgilendirip kendi istediğiniz adayları olduğundan farklı gösterip liyakatsiz,seçmeninden uzak insanları halka dayatmayın.Bu millet Reise sevdalı size değil.Reisi daha fazla yormayın, üzerindeki yüke yardım edeceğinize sizde ekstra yük olmayın.Reis dünyadaki düşmanlarla.,içteki hainlerle uğraşırken birde sizle uğraşmasın. Ne oldum delisi olup Ali kıran baş kesen olmayın.
Mütevazı olun,empati kurun,Kibirden uzak durun.
Tüm ülkede oylarımız yüzde ona yakın düştü. Artması gereken vekillikler azaldı. Sayın Cumhurbaşkanım;Yerel seçimlere 9 ay kaldı ve teşkilâtlarımızı,mevcut başkanlarımızı,adaylık düşünenleri hulâsa teşkilatla iliskilenecek olanlari yeniden çek etme zamanı. Bu seçim çok iyi analiz edilmeli.Bunu mutlaka yapacaksınız dır,lakin raporları sadece teşkilatlardan değil seçmenden de almalısınız. Yeniden aday gösterilmeyen vekiller,başkanlar bu seçimde ne denli çalıştı, aday adayı olup aday gösterilmeyenler ne denli çalıştı,yerleri garanti olanlar ne kadar çalıştı. Size gelen raporlar ne kadar gerçekçi. Özellikle oyları düşen illerin sebepleri neler,yalnış nerede. Hulâsa tüm teşkilatlar yeniden çek edilip sizin hızınıza yetisemiyecek olanlar dinlendirilmeli.Halkından kopuk yaşayanlar,düğününde, cenazesinde,hastalığında yanında olmayanlar ,lüks içinde gösteriş içinde yaşayanlar olduğu sürece bu erime devam edecektir.Tüm ülkenin kabul ettiği gibi Vallahide billahi de bu millet size sevdalı. Kerameti kendinde görenler size zarardan başka birşey veremez.Bu milletin size ve kadrolarınıza ihtiyacı var,sizlerinde bu milletin desteğine ihtiyacı var.Dünya mazlumlarının üzerinizde hakkı var.Bu ülkenin geleceği olan yavrularımızın hakkı var. Size yük olacak olanlar değil,yükünüze omuz verecek yükünüzü hafifletecek insanlara ihtiyacınız var.Bunun en son ve en canlı örneği:Cumhurbaşkanlığında Recep Tayyip Erdoğan'a oy verecegim,Millet Vekilliğinde Ak partiye oy vermiyeceğim sözüdür, ki bu malesef gerçek olmuştur.Bu yazdıklarım Nacizane düşüncelerimdir. Siz yürüyün millet yürüyecek arkanızdan. Tıpkı 15 Temmuzda olduğu gibi.Allah yar ve yardımcınız olsun

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da