bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SAMİ BAĞDATLI BÖLGESEL LİGDE

İlimizin başarılı antrenörlerinden Sami Bağdatlı bölgesel amatör lig temsilcisi Edirne Uzunköprüspor ile prensipte anlaşma sağladı.

 SAMİ BAĞDATLI BÖLGESEL LİGDE
 SAMİ BAĞDATLI BÖLGESEL LİGDE admin
Bu içerik 4140 kez okundu.

Yakında emekli olacak olan Bağdatlı, bir çok teklif gelmesine rağmen memuriyetim dolayısı ile il dışına çıkamıyordum. Bu durum yakında ortadan kalkacağı için bu teklife çok sıcak bakıyorum. Her konuda antlaşma sağladık iş resmi imzaya kaldı. İnşallah ilimizi ve biricik ilçemi en başarılı şekilde temsil etmek bana da nasip olur.

Ayrıca bu transferde emeği olan, yolumu açan Yalova Altınova Belediyespor antrenörü sportif direktörü Abdurrahman Güneş hocama teşekkürlerimi ve minnetlerimi sunuyorum.  Bilindiği üzere Abdurrahman Güneş, Sakarya ve Hendek futbolunda başarılı hizmetler yapmış, Hendek Gençlik sporu BAL ligine çıkarmış, iki kez Valilik kupasını Hendek Gençlik sporun müzesine götürmesinde en büyük katkı sağlayan isim olmuştur. 

Güneş ayrıca Hakan soylu, Gökhan Köstereli, Muammer Arslan, Mustafa Levent gibi ilçemiz futbolcularımızın profosyonel dünya ile ilk kez  tanışmasını sağlayan isimdir.” Diye konuştu.

Sami Bağdatlı’nın il dışında bir spor kulübünde antrenörlük yapması hakkında görüşlerini açıklayan   Abdurrahman Güneş’te  “ Sami Bağdatlı hoca her zaman antrenörlüğüne inandığım Hendek’imizin yetiştirdiği iyi bir teknik adamdır. Açıkçası bu zamana kadar emekli olmasını bekliyordum. Temennim ve inancım odur ki inşallah Hendek’imizi en iyi ve başarılı bir şekilde temsil edecektir. Ben bu yolda Sami hocamızın ve profosyonel adayı  tüm Hendekli genç sporcularımızın her zaman yanında olacağım, Hendek’e hizmete her zaman devam edeceğim” diyerek sözlerini tamamladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Bayraktepe Derneği’nden ziyaret
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor
Başkan Babaoğlu’na ziyaret devam ediyor