bizimhendek.com
Advert
Advert

Cumhur İttifakı’nın iki güzide adayı İnci ve Bülbül Çamlıca iftarında

Liderlik vasfı ve disiplinli çalışması ile iz bırakan 25. Dönem Sakarya eski milletvekili Ali İnci, Hendek Çamlıca beldesinde faaliyet gösteren ve tüm dünyaya su pazarlayan fabrikaların nakliye taşımacılığını yapan Çamlıca Taşıyıcılar Kooperatifi ve MHP Hendek Belediye Meclisi üyesi Hüdaverdi Bahadır’ın Çamlıca beldesindeki taş ocağında verilen iftara katıldı. Nakliye sektörü çalışanlarının Ramazanını tebrik eden İnci, orucunu Bahadır’ın davetinde açarken akşam çayını da Çamlıca Taşıyıcılar Kooperatifi iftarında içti.

Cumhur İttifakı’nın iki güzide adayı İnci ve Bülbül  Çamlıca iftarında
Cumhur İttifakı’nın iki güzide adayı İnci ve Bülbül  Çamlıca iftarında admin
Bu içerik 1296 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

   Taş ocağındaki iftar sofrasına katılan yaklaşık 1500 vatandaşla tek tek dolaşan İnci’ye yakınları eşlik ederken aynı iftara katıla MHP Sakarya Milletvekili adayı Muhammed Levent Bülbül’e ise İl başkanı Av. Ahmet Ziya Akar,  Hendek İlçe Başkanı  Turgut Babaoğlu ve patilileri eşlik etti.  İftar sofrasında karşılaşan iki milletvekili adayından İnci, Bülbül’e “ gel ortak , hoş geldin” diyerek sarılması Cumhur İttifakı’nın benimsendiği ve kopmaz bağlarla bağlandığının bir göstergesiydi.

    Ezanın okunması ile iftarlarını açan katılımcılar ilçe müftüsü Abdurrahman Şahin’nin bereket duasına eşlik ettiler. İftar sofrasını düzenleyen işadamı MHP Meclis üyesi Bahadır yaptığı konuşmasında;  “davetimize icabet ederek bizleri  onurlandıran  başta  ilçemizin yetiştirdiği değerli milletveklillerimizsayın Ali İnci ve Muhammed Levet Bülbül,  Sayın Hendek Belediye başkanımız İrfan Püsküllü’ye,  STK başkan ve yönetim kurulu üyelerine, partimizin meclis üyeleri ve partimize gönül vermiş  ve yaklaşan seçimler öncesinde omuzlarına büyük yükler yüklenen gençlik kolları, ocak başkanlarımıza ve kadın kolları temsilcilerimize, şirlketimiz çalışanlarına, beldemizden soframıza katılan değerli çamlıca’lı hemşehrilerime  Bahadır ailesi olarak teşekkür ediyorum. Allah tuttuğunuz oruçlarınızı kabul eylesin. İnşallah iftar sonrasında ikametgahlarınıza selametle dönün. Allah hepinizden razı olsun” diye konuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bülbül afet bölgesi Kocaali ve Akçakoca’da
Bülbül afet bölgesi Kocaali ve Akçakoca’da
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI
HENDEKSPORDA TRANSFER ATAĞI