bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KALEMŞÖR İŞ BAŞINDA!

SOFU PUNA İFTARINDA NEDEN YOKTU?... Kamuoyunda Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'nun Puna mahallesinde düzenlenen iftara katılmadığı ile ilgili algı operasyonu yapılıyor.

KALEMŞÖR İŞ BAŞINDA!
KALEMŞÖR İŞ BAŞINDA! admin
Bu içerik 995 kez okundu.

Kamuoyunda Ak Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu'nun Puna mahallesinde düzenlenen iftar programına katılmadığı ile ilgili algı operasyonu yapılıyor.

Algı Operasyonu yapanlar, İlçe başkanı Sofu'nun milletvekili adaylarıyla sorunu olduğu yönünde kamuoyuna mesajlar veriyor.

 

Puna'da verilen iftarda Sofu samsun oto kiralama yoktu?...

Puna'da verilen iftar akşamı ilçe başkanı Sofu, Sakarya milletvekil Recep uncuoğluyla birlikte, Kahraman mahallesinde düzenlenen geleneksel iftar programındaydı.

İlçe başkanı Sofu ve milletvekili Uncuoğlu iftar masasını MHP Meclis Üyesi Ahmet Ay ile paylaştı.

 

Bu kadar mı?

İlçe başkanının kalemşörlüğüne savunan sözde yazar isim vermeksizin bizim algı operasyonu yaptığımızı, vekil adayı ile ilçe başkanının arasının sorun yumağı olduğu mesajları verdiğimizi yazmış.

Senin kulağına kimler üflemişse escort denizli üfleyememişler. Dersine iyi çalış…Esas algıyı sen yapmaya çalışıyorsun zaten senin en iyi meziyetin algı ve provakatörlük…

Bir kere PUNA mahallesinde işadamı İbrahim Şahin’in iftar sofrası kuracağı günler öncesinden ( en az 2 gün öncesinden) programa alınmış. Ne hazindir ki iftar verileceği akşam Sakarya AK Parti milletvekili Recep Uncuoğlu Hendek ilçemize gelerek  vatandaşlarla buluşması gündeme geliyor. İlçe başkanımız daha öncesinden programa alınmış iftar sofrasını değil farklı iftar sofrası programına giderek ilçemizin yetiştirdiği değerli milletvekili adayımızı yalnız bırakmakta bir beis görmüyor. Bu yaşananları biz haberleştirdiğimizde ise muhatabı cevap veremezken kalemşörler ortaya çıkıyor. Sen bırak bu çıraklık eğitimini de ustan cevap versin verebiliyorsa???

Buna pişmiş aşa su katmak denir ki senin kalemşörlüğünde bu ayıbı örtmeye yetmez…  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-06-05 Hepi Ali İnciye kumpasın peşinde. Yeterki Ali inci kaybetsinde havasınndalar ama inci bu bu oyunu bozar peki ya sonra işte asıl melesele bu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YERİNDE TESPİT,YERİNDE  ÇÖZÜM…
YERİNDE TESPİT,YERİNDE ÇÖZÜM…
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!
YÜKSELEN HENDEK'İN BAŞKANI BİZİM TURGUT BU DA ARTIK ÇOK OLUYOR AMA!