bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Yayalar iftarda buluştu

Yayalar mahallesi muhtarı Hasan Ayar mahallesinde iftar sofrası kurdu.

Yayalar iftarda buluştu
Yayalar iftarda buluştu admin
Bu içerik 492 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

     İftar sofrasına mahalle sakinlerinin yanı sıra Hendek kaymakamı Orhan Burhan,  Hendek Belediye başkanı İrfan Püsküllü, Hendek Ziraat osdası başkanı Hayri Duran, Tüm Hendek Muhtarlar Dernek Başkanı Dursun Emin Kula ile birlikte  mahalle muhtarları ve  muhtarlığının yanı sıra başkanlığını yaptığı 14 nolu Kamyoncular kooperatifinden meslektaşları katıldılar.

   Yayalar mahallesi muhtarı Hasan ayar; “ mübarek bir ramazan ayına daha kavuştuk. Rahmet, bereket ve  mağfiret ayı olan bu ayda mahallemizde geleneksel hale getirdiğimiz iftar soframıza icabet eden katılımcılarımıza teşekkür ediyor, inşallah seneye aynı mekanda eksilmeden yeni bir ramazan ayına daha kavuşmayı cümlemize nasip etsin” dedi.

Çocuklara sevgisi bir başka olan Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü'nün iftara katılan çocuklarla diyaloğu çocuklarda memnuniyet yaratırken başkanla fotoğraf karesine girmenin mutluluğunu yaşadılar. 

   Sıcak yaz akşamında Yayalar mahallesi camisi bahçesinde kurulan iftar sofrasında oruçlarını açan katılımcılar iftar sonrası yapılan bereket duasına amin dediler. Katılımcılar iftar sonrasında sohbet ederek çaylarını yudumladılar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem Yüce MHP'yi ziyaret etti
Ekrem Yüce MHP'yi ziyaret etti
LAFIN TAMAMI APTALA SÖYLENİR
LAFIN TAMAMI APTALA SÖYLENİR