bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

MHP adayları dur durak bilmiyor

MHP Milletvekili Adayları, 4 ilçeye ardı ardına ziyaretler yaptı. Adapazarı, Akyazı, Karapürçek, Serdivan ve Pamukova'ya boy gösteren adaylara, seçmenin ilgisi büyük oldu

MHP adayları dur durak bilmiyor
MHP adayları dur durak bilmiyor admin
Bu içerik 314 kez okundu.

ADAPAZARI

MHP Adayları Tolgahan Öksüz, Evrenköy, Karapınar, Alandüzü ve Mahmudiye mahalelerini ziyaret ederek, Cumhur İttifakı'na, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ve MHP'ye destek istedi. Melikşah Budak da, Kayrancık, Nasuhlar, Aşırlar ve Karadavutlar mahallelerinde seçmenle buluşarak, MHP'nin politikalarını anlattı.

PAMUKOVA

Hasan Balaban ile Şerafettin Kaya ise, Pamukova'da kamu kurumları ile meslek odalarını ziyaret etti. Pamukova Devlet Hastanesi'ne de giderek, hastane yönetimi, personel ve hasta yakınlarıyla görüşen adaylar, ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla da kucaklaştı. Balaban ve Kaya, Cumhur İttifakı'na, Cumhurbaşkanına ve MHP'ye destek istedi. 

SERDİVAN

MHP Adayı Balaban, aynı zamanda seçim çevresi olan Serdivan'da Beşevler, Çubuklu, Selahiye ve Uzunköy mahallelerinde seçim çalışması yaptı.

AKYAZI

MHP'nin seçim çalışmalarının önemli bir adresi de Akyazı'ydı. Hasan Balaban ve seçim çevresi Akyazı olan MHP Adayı Ali Doğan Eroğlu, Akyazı Devlet Hastanesi, Toplum ve Aile Sağlığı Merkezi ile eczaneleri ziyaret ettiler. Balaban ve Eroğlu, esnafı da dolaşarak destek istedi.

KARAPÜRÇEK

MHP'den milletvekili olmasına kesin gözle bakılan 2. sıra adayı Mehmet Emin Kaba ise ziyaretlerine Karapürçek ilçesinde devam etti. Gece kahvehaneleri gezerek seçmenle buluşan Kaba, yoğun ilgi gördü.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…