bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK MHP’YE SAHİP ÇIKIYOR

MHP Hendek'i boş bırakmıyor MHP Milletvekili Adayları Mehmet Emin Kaba ile Ali Doğan Eroğlu, Hendek esnafını ziyaret etti.

HENDEK MHP’YE SAHİP ÇIKIYOR
HENDEK MHP’YE SAHİP ÇIKIYOR admin
Bu içerik 961 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Esnaf, adayları ilgiyle karşıladı. MHP'li Kaba, ziyaretlerle ilgili yaptığı değerlendirmede "Her yerde olduğu gibi, Hendek'te de MHP'ye büyük bir teveccüh var. Bunda şüphesiz bu ilçenin yetiştirdiği değerlerden Levent Bülbül kardeşimizin adaylığı da etkilidir. İnşallah Sakarya'da vekil değil, vekiller çıkartacak bir oy oranına ulaşacağız" dedi.

"Hendek, MHP'ye sahip çıkıyor" diyen MHP Adayı Eroğlu ise Hendek'in, 16 Nisan referandumunda yüzde 70'lik bir oranla evet dediğini anımsattı ve şöyle devam etti:

"Hendek, 16 Nisan'da gösterdiği iradeye sahip çıkarak, Cumhur İttifakı'na daha yüksek bir oranla destek olacaktır. Milletvekili seçimlerinde ise, Sakarya genelinde seçmenin hissedilir şekilde MHP'ye eğilimi var. Hendek'te de eğilim bu yönde. Biz bunu görüyor ve şevkle çalışıyoruz. Moralimiz çok yüksek. Birileri oturdukları yerden milletvekili dağılımı yapıyor. Neredeyse Cumhur İttifakı'na milletvekili bırakmayacaklar. Bu milletin aklıyla alay etmektir. MHP'ye şans tanımayanlar, MHP ile sorunu olan ve Cumhur İttifakı'ndan rahatsızlık duyanlardır. Ne yapsalar fayda yok. 24 Haziran seçimlerinden Cumhur İttifakı ve MHP başarıyla çıkacak ve Türkiye, Cumhur İttifakı ile tüm belaları başından defederek 2023'e kararlılıkla yürüyecektir.

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ekrem Yüce MHP'yi ziyaret etti
Ekrem Yüce MHP'yi ziyaret etti
LAFIN TAMAMI APTALA SÖYLENİR
LAFIN TAMAMI APTALA SÖYLENİR