bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

24 Haziran yerel seçimlerin mihenk taşı olacak

Bülbül gazetemizi ziyaret etti MHP Sakarya birinci sıra milletvekili adayı Av. Muhammed Levent Bülbül beraberinde milletvekili adayı Melikşah Budak, Hendek ilçe başkanı Turgut Babaoğlu ve Hendek Belediye Meclisi grup sözcüsü Hüdaverdi Bahadır ile birlikte gazetemiz ziyaret etti.

24 Haziran yerel seçimlerin mihenk taşı olacak
24 Haziran yerel seçimlerin mihenk taşı olacak admin
Bu içerik 1369 kez okundu.

   Biz inanıyoruz vatandaşta bize inanıyor

 İlçemizin Salı pazarı olması münasebeti ile pazaryerinde vatandaşlarla buluştuklarını ifade eden Bülbül; “ vatandaşlarımzın gözlerinin içi gülüyor. Partimize bakış açıları Cumhur İttifakı olarak ittifakımıza ve partimize büyük teveccüh gösteriyorlar. İnanıyorum ki bu birlik ve beraberlik sandığa da yansıyacaktır” dedi.

    Rahmet ve bereket ayı bir fırsat

   Ramazan ayı münasebeti ile vatandaşların gerek ilçe merkezinde gerekse uzak mahallelerde kahvehanelerde sahur vaktine kadar oturduklarını bu durumu lehlerine çevirmek adına propaganda çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.

   24 Haziran seçimi  yerel seçimlerin mihenk taşı olacak

 MHP Teşkilatı olarak gerek gençlik kolları gerekse kadın kolları olarak şehrin dört bir yanında propaganda çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini vurgulayan Bülbül; “ gittiğimiz her yerde , seçmenle her temasımızda açık yüreklilikle partimize sonuna dek destek vereceklerini ifade etmeleri bizim adımıza sevindirici bir gelişme. Unutmayalım ki  24 Haziran seçimlerinden yaklaşık 8-8,5 ay sonra yerel seçim yapılacak. 24 Haziran Başkanlık ve milletvekilliği seçimi bir anlamda yerel seçimlerinde mihenk taşı olacaktır. Burada kazanılan başarının domino etkisinin yapacağını kimse inkar edemez. O nedenle 24 Haziran seçimlerine çok daha bir ciddiyetle odaklandık. “ diye konuştu.

   Beka sorunu yaşanan yerde ekononomik sorun ikinci planda gelir

    Ülkenin büyük badireler atlatmasının ardından yapılan Cumhur İttifakı’nın değerinin daha çok anlam kazandığını vurgulayan Bülbül; “ vatandaşlarımız 15 Temmuz darbe girişiminde genel başkanımız sayın Devlet Bahçeli’nin  ülkemizin bekası konusunda takındığı tavrın farkında. Evet ülkemizde sosyal dengeler bozuk, ekonomimizde sıkıntılar yaşanıyor. Bu sorunları yok sayamayız ancak ülkemizin beka sorunu yaşadığı günümüzde bu sorunlar ikinci sırada yer almalı. Zira vatan bizim herşeyimiz. Aslan düştüğü yerden kalkar misali bizim ülkemiz dolarla kurulmadı, bu ülke kanla , canla kuruldu. Bizim birlik ve beraberliğimizi devam ettirdiğimiz sürede ekonomi de dış politikamızdaki çıkmazlarda yola girer.

Ülke çıkarı herşeyin üstündedir

    Ama vatanımızı çakal sürülerine teslim edersek ne hallere düşeceğimizin de idrakı içerisindeyiz. İşte Milliyetçi Hareketin  toplumda karşılık bulması, ülke çıkarlarını her şeyin üstünde tutup, kişisel hırs ve ihtiraslarla hareket etmemek, kanının son damlasına kadar vatanına sahip çıkma ülküsüdür” dedi.

     Milletvekili listeleri üst aklın ürünüdür

    24 Haziran seçimleri hakkında milletvekili çıkarma konusunda sayı vermenin etik olmayacağının altını çizen Bülbül; “ biz MHP olarak Cumhur İttifakı konusunda hem fikiriz. Verdiğimiz sözlere sadığız. İnanıyorum ki yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket olarak hak ettiği oranda seçmenden oy’unu alacak ve parlamentoda eli güçlü bir şekilde temsil edecektir. Bir yandan AK Parti’den Ali İnci’nin, MHP’den de benim Sakarya listesinden aday gösterilmem listelerdeki üst aklın bir ürünüdür. Hendek olarak elimizi ne kadar güçlü olursa Ankara’daki temsil gücümüzde o oranda farklılık taşıyacaktır.

   Sizlerin menfaatini korumak,kollamak asli görevimiz

   Hendek hepimizin, Hendek’linin, Sakarya’lının ve ülkemiz insanının  hak ve menfaatlerini korumak, kollamak bizim asli görevimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle gazeteniz aracılığı ile kamuoyumuza seleniyor ve desteklerini bekliyoruz” diye konuştu. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…