bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Bülbül: Sakarya'nın güçlü sesi olacağım

MHP Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, "6 yıl il başkanlığı yaptım. Haliyle Sakarya'nın sorunlarını biliyorum. Hemşehrilerimin Ankara'da güçlü sesi olacağım" dedi

Bülbül: Sakarya'nın güçlü sesi olacağım
Bülbül: Sakarya'nın güçlü sesi olacağım admin
Bu içerik 589 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, seçim çalışmalarına Sapanca'da devam etti.

Sapanca Muhtarlar Derneği'ni ziyaretinde, muhtarların siyasetçilerle ilgili "Seçilen vekili bir daha göremiyoruz, onlara ulaşamıyoruz" eleştirilerine, "Bizi her zaman görür ve ulaşırsızın" şeklinde yanıt verdi.

MHP'li Bülbül, muhtarların vaatlerini sorması üzerine ise "Şuan iktidar partisi milletvekili adayı değilim. Sizlere burada vaat vermeye kalksam, bu samimi bir yaklaşım olmaz. Ancak şunu net şekilde ifade edebilirim ki; Sakarya'nın ve hemşehrilerimin Ankara'da güçlü sesi olacağım" dedi.

Sakarya'nın sorunlarına vakıf olduğunu vurgulayan Bülbül, "Sakarya'da 6 yıl il başkanlığı yaptım. Her hafta Çarşamba günleri şehrimizin güncel sorunları ile ilgili tepkimiz ve çözüm önerilerimiz oldu. Örneğin, Bakıyorsunuz diğer Büyükşehirlere raylı sisteme çoktan geçmişler. Bizde ise halen Gar ve tren konuşuluyor. O hattın bir türlü yerin altına alınma noktasına gelinemedi. Çözümsüz kalan bu ve benzeri sorunların çözümü için  Ankara'da açmadık kapı, seslenmedik kimse bırakmayız" şeklinde konuştu.

"MHP ne kadar güçlü olursa, bizim bıçağımız da o derece keskin olur" diyen Bülbül, "Milliyetçi Hareket Partisi'nin mecliste güçlü şekilde temsil edilmesi lazım. Görünen de bu yönde. Cumhurbaşkanı adayımızın ilk turda seçilmesi yönünde kanaat var. MHP olarak biz de bu seçimlerde oylarımızı artırarak, mecliste güçlü şekilde yerimiz aldığımızda, seçimden sonra da devamı esas olan Cumhur İttifakı ile hem memleketin başına musallat olan belaları defetme noktasında, hem de güzel işlere imza atma noktasında faydalı olacağımızı düşünüyorum"  dedi.

Bülbül, seçim sonrası muhtarlar ile sık sık bir araya gelecekleri sözünü de verdi.

Sapanca Kaymakamı Ali Dal ile ilçedeki meslek odalarını da ziyaret eden Bülbül, daha sonra ilçe esnafını gezerek destek istedi.

Kaymakam Dal, MHP heyetini kabulünde, başarı dileklerinde bulundu.

Sapanca Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Tanta, Şoförler Odası Başkanı Osman Kubilay, Ziraat Odası Başkanı Necati Başar, Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Ahmet Çelik de, toplumda Cumhur İttifakı'nın sonuca ulaşacağı yönünde beklenti ve kanaatin var olduğunu ifade ettiler.

Oda başkanları "MHP'nin özellikle 15 Temmuz gecesi ve sonrasında gösterdiği tutum ve belirleyici hamleleri toplumda takdir gördü" görüşünde birleşti.

Sapanca Kent Konseyi Karın Meclisi Başkanı Hatice Sever ve yönetimi de, MHP Sapanca İlçe Teşkilatı'nı ziyaret ederek, MHP adayı Levent Bülbül'e başarı diledi.

Bülbül'e Sapanca'daki temaslarında ilçe başkanı Berat Taner ve partililer eşlik etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…