bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülü Hendek’ten İki Okul

Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri 2018´de Saha Ziyaretine kalma başarısı gösteren Sakarya genelindeki iki okul da Hendek’ten çıktı. Okullarımız Hendek İmam Hatip Ortaokulu ve Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Bakanlık Değerlendiricileri tarafından ziyaret edildi.

Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülü Hendek’ten İki Okul
Eğitim Öğretimde Yenilikçilik Ödülü Hendek’ten İki Okul admin
Bu içerik 440 kez okundu.

Eğitim ve Öğretim alanında özgün ve modern uygulamaların geliştirilmesi, yaygınlaştırılması ve ödüllendirilerek teşvik edilmesi amacı ile 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında 6.sı düzenlenen "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" kapsamında ödül başvuru raporlarının değerlendirme sürecinin tamamlanmasının ardından İlçemiz Hendek İmam Hatip Ortaokulu “Eğitim İle Erdemli Davranışlar Edindirme (e-edep ),  Hendek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Kodlamayı Somutlaştırma Materyallerin Tasarımı” isimli çalışmalarıyla  saha ziyaretine kalma başarısı gösterdiler.

Bu vesile ile saha ziyaretlerini gerçekleştirmek ve yapılan çalışmaları yerinde incelemek amacıyla ilçeye gelen Bakanlık değerlendiricileri, yapılan çalışmaları yerinde uygulamasını inceleyerek söz konusu çalışma hakkında bilgi aldılar.

Okul idaresi, öğretmenler, öğrenci ve veliler ile görüşüldü.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ