bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

GENÇLİK BÜLBÜL DİYOR

Ağırbaşlılığı, bilgisi, becerisi, efendiliği, insanlara verdiği güven ve büyük ile küçüklerine gösterdiği sevgi ve saygıyla çizdiği örnek insan profiliyle öne çıkan Sakarya MHP Milletvekili adayı Av. Levent Bülbül iftar sonrası ilçe merkezinde gençlerle buluştu.

GENÇLİK BÜLBÜL DİYOR
GENÇLİK BÜLBÜL DİYOR admin
Bu içerik 1409 kez okundu.

  Hendek ilçe başkanı ve Belediye Başkan adayı Turgut Babaoğlu ve meclis üyeleri ile birlikte ilçemizde vatandaşlarla  iftar sonrası katıldığı sohbetlerde gençlerin gösterdiği yoğun ilgisinden hayli mutlu olan Bülbül ve beraberindekiler  bu güvenin sandıklara yansıyacağına inandıklarını belirttiler.

  Ülke gündemi hakkında  gençlere bilgiler aktaran Bülbül, “ Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Bu süreci hep birlikte el ele aşacağız. Burada geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize büyük iş düşüyor. Vatanımıza sahip çıkmak, bozulan sosyal dengeleri tekrardan oluşturmak adına ülkemizin MHP’ye ihtiyacı var. Unutmayınızki ülkemiz gençlerimizin feraseti ile yükselecek dünyadaki hakettiği sırayı alacaktır” dedi.

Sakaryaspor’un playoff müsabakasına gitmek istediklerini ifade eden gençler Bülbül’den destek istediklerini dile getirdiler. Gençlerden gelen bu isteğe sıcak bakan Bülbül; “ Sakarya’mızın takımı inşallah hakettiği şampiyonluğa ulaşacaktır. Ssizlerin bu isteğine gereken destek tarafımızdan verilecek” sözü verdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-05-25 Hendek 24 Haziranda tarih yazacak Başkanlık seçiminde reise milletvekilliği seçiminde oylar MHP'ye
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek