bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM

Ramazan iftar sofralarından biri daha Uzuncaorman mahallesinde kuruldu. İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Hisaf Kuzeyli Endüstriyel İnşaat Sanayi ve Tic.Ltd.Şti. tarafından Uzuncaorman mahallesindeki ikametgahında iftar sofrası programı düzenledi.

KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM
KUZEYLİ İNŞAATIN DÜZENLEDİĞİ İFTAR SOFRASI PROGRAMINA YOĞUN KATILIM admin
Bu içerik 628 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

   İnşaat sektöründe söz sahibi olan Kuzeyli İnşaat yönetim kurulu başkanı Kamil Erdem ve şirket yöneticileri misafirleri ile yakından ilgilenerek katılımlarından dolayı teşekkür etti.  Düzenlenen iftar programına başta Uzuncaorman mahallesi sakinleri olmak üzere  inşaat sektöründe faaliyet gösteren yakın çalışma arkadaşları  eşleri ve aileleri ile birlikte katıldılar. İftar sofrası programına  ilçemizde inşaat sektöründe söz sahibi, genç iş adamı ve geleceğin çiçeği burnunda siyasetçisi Fatih Enes İlkay’da katıldı.

    Doğal yeşilin hakim olduğu uzuncaorman mahallesinde düzenlenen iftar sofrası öncesi Yasini Şerik okundu, ezanın okunması ile iftarlarını huzur ve huşu içerisinde açan katılımcılar yapılan duaya amin denilmesi ile sona erdi. İlçemizde doğası bozulmadan kalabilen yeşilin hakim olduğu  Uzuncaorman mahallesinde iftar sonrası misafirler sohbet ederek çaylarını yudumladılar.   

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-05-25 Yine Türkçe’yi katletmişsiniz ve haber niteliği olmayan içi boş sadece bazı isimlere prim yaptırmak için bir “şey” paylaşmışsınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…