bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

MHP FIRTINALAR ESTİRİYOR

MHP adaylarının sahaya çıkması ve vatandaşlardan teveccüh görüyor olması rakiplerinin morallerini bozdu

MHP FIRTINALAR ESTİRİYOR
MHP FIRTINALAR ESTİRİYOR admin
Bu içerik 1541 kez okundu.

MHP Adayları Bülbül ve Eroğlu Akyazı'daydı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayları Muhammed Levent Bülbül ve Ali Doğan Eroğlu, Akyazı'da ziyaretlerde bulundu. Sn olarak gece Balbalı Mahallesi'ne giden adaylara, MHP Milletvekili Zihni Açba da eşlik etti

MHP Adayları Bülbül ve Eroğlu, yoğun geçen Akyazı programında, sırasıyla Muhtarlar Derneği, Muharip Gaziler Derneği, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ile Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde meslek odaları ile sivil toplum kuruluşlarından destek isteyen MHP Adayları,  çarşı esnafının da kapısını açtı.

UYGUN VE BİRİNCİ'YE SÜRPRİZ

Bülbül ve Eroğlu, MHP'nin Akyazı'daki kurucularından Mecit Uygun ile eski ilçe başkanı Ahmet Birinci'yi de iş yerlerinde ziyaret etti.

AÇBA DA DESTEK İÇİN SAHADA

MHP Adaylarının ilçedeki son durağı Balbalı Mahallesi oldu. Mahalle muhtarı Hicran Çoklar ve mahalleli tarafından karşılanan MHP heyetinde mevcut Milletvekili Zihni Açba'da yer aldı. Partisine ve yeni adaylara destek için sahaya inen Açba, yeni hükmet sistemi ve meclisin yeni dönemdeki güç ve etkinliği ile oyların nasıl kullanılacağı konularında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

"MHP'NİN ELİ GÜÇLÜ OLMALI"

MHP 1. sıra Milletvekili Adayı Levent Bülbül de, Balbalı Mahallesi'nde bir araya geldiği vatandaşlardan destek isteyerek, "MHP'nin mecliste güçlü şekilde temsil edilmesi, yeni süreçte de denge ve denetim açısından memleketin yararınadır" dedi.

Milletvekili Adaylarına, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu ve MHP Akyazı İlçe Teşkilatı da eşlik etti.

 

MHP Adayı Balaban Erzurumlular ile buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Dr. Hasan Balaban, seçim çalışmalarına Adapazarı'nda devam etti.

Adapazarı Süt Birliği, Zirai Aletler Sanayi Sitesi Yönetimi ve Sakarya Erzurumlular Derneği'ni ziyaret eden Balaban, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek istedi.

Hızırtepe ve Maltepe mahallelerinde kahvehane ziyaretleri de gerçekleştiren MHP Adayı Balaban, vatandaşlarla bire bir temas kurarak, 24 Haziran seçiminin önemini anlattı.

 

MHP Adayı Öksüz, Kuzey'de fırtına gibi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Tolgahan Öksüz, Karasu'da mahalle ziyaretleri yaparak, 24 Haziran seçimi ile Cumhur İttifakı'nın önemini anlatıyor

Karasu'da vatandaşlara Türkiye’nin beka sorunundan söz eden MHP Adayı Öksüz, "Ülkemizin gelişimini istemeyen ve yoluna taş koyan güçler var. Bu güçlere karşı birlik ve beraberlik içinde olunması gereken zaman, bu zamandır” dedi.

“Mesele, bizim milletvekili olup olmamız değil" diyen Öksüz, "Mesele, Türkiye'nin bölünmez bütünlüğüdür. Milliyetçi Hareket Partisi'nin, denge ve denetim görevini yerine getirirken elinin güçlü olması lazım. Bu yüzden de, Milliyetçi Hareket Partisi'nin mecliste en güçlü şekilde temsili gerekiyor" diye konuştu

 

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ