bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

SİZİ VİCDANLARINIZLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM

24 Haziran seçimleri öncesinde Hendek Belediyesi tarafından düzenlenen Belediye meclis üyeleri-basın-STK-Muhtarlar-özel ve devlet banka yöneticileri-işadamları ve daire müdürlerinden oluşan protokole iftar sofrası programında hemşehrileri ile buluşan Ali İnci 24 Haziran seçimlerinde adaylık sıralamasında beşinci sıradan aday olduğunu, kazanamama gibi bir sorun yaşamadığının altını çizerek hemşehrilerine seslendi.

SİZİ VİCDANLARINIZLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM
SİZİ VİCDANLARINIZLA BAŞ BAŞA BIRAKIYORUM admin
Bu içerik 2228 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

    Siyasi hayatından kesitler sunan İnci, nereden nereye geldiğini detaylarıyla anlattı.  İnci , “Hendekte dört dönem Belediye Başkanlığı yaptığım süreç içerisinde çok şükür modern ve yaşanabilir bir Hendek meydana getirdik. “ dedi.

Bana ilçeme hizmet şansı veren hemşehrilerime teşekkür ediyorum

     İnci, “ Hendek ilçemizde 4 dönem üst üste Belediye Başkanlığı yaparak ilçeme hizmet vermeyi nasip eden yüce Allah’a ve bana oy’larıyla detek veren siz hemşehrilerime teşekkür ediyorum. 7 Haziran 2015 seçimleri için Belediye başkanlığından istifa ederek milletvekili oldum. Gelişmeler neticesinde hükümet kurulamadı ve 1 Kasım seçimlerine gidildi. Bu kez aday yapılmadım. 1 Kasım seçimlerinde kenara bırakıldık.  Ancak ben dava adamıyım, bizde küsmek, kırılmak, darılmak olmaz. Büyüklerimizin verdiği karara saygı duyarız , duyduk. O zamanda söylemiştim siyaset uzun soluklu bir yoldur amma bugün görüyoruz ki hiçte uzun soluklu değilmiş. 2,5 yıl sonra kaldığımız yerden devam etmek üzere meydana çıkmış olduk. “

    Bizi belediyecilikte güçlü kılan birlik ve beraberliğimizin yanı sıra verdiğiniz destektir

    Bizi Belediye Başkanlığımızda güçlü kılan arkamızdaki güç, birlik ve beraberliğimizdi.  İşte milletvekilinizin güçlü olmasını istiyorsanız oy’larınızla destek vermelisiniz.  Çünkü sadece kazanmak yetmez,  bu bir hizmet yarışıdır,güçlü vekilin parametresi memleketinden aldığı oy’dur  bu yarışı at boyu değil açık ara kazanmaktır.” Dedi.

   Sizleri vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum

    Seçim dolayısı ile hemşehrileri ile iftar programında buluşan İnci; “  İşte yine karşınıza geldim. Gelecek çocuklarımız, torunlarımız için sizleri vicdanlarınızla baş başa bırakıyorum. Bu nedenle Hendekte oyumuzu diğer ilçelerin üzerinde çıkartarak destek vermelisiniz. Cumhurbaşkanımız bizi beşinci sıraya koydu.  Beşinci sırada milletvekili olarak seçilmem ile bir sıkıntı yok. Ama koymasının nedenini sizler çok iyi biliyorsunuz. Ali İnci Taraklı’da var, Kocaali’de var, Söğütlü, Ferizli’de var. Kaynarca, Pamukaova, Karasu’da var. Sakarya’nın merkezinde var.”  Dedi.

   Farklı siyasi görüşten olan vatandaşlarımız  topyekün çalışma sözü veriyorlar

    İnci adının listede görülmesi nedeniyle çok sayıda vatandaşın  kendisine sandığa gitmekten imtina ettiklerini ancak isminin açıklanması karşısında oy kullanmasının bir farz olduğunu söylemek bir yana farklı siyasi görüşte olmalarına rağmen eşi, dostu, akraba ve arkadaşları ile birlikte daha yüksek oy alma adına  ev ev çalışacaklarını söylediklerini ifade etti.

  Sadece kazanmak yetmez

    Dışarıdaki bu atmosferin  ışığı altında Hendek’imizin istediği yatırımları alabilmesi, ilçemizin ve Sakarya’mızın daha yaşanabilir ilçe-il olması adına bu desteği sizlerden bekliyorum. “diyen İnci, iftar sofrası programına katılan katılımcıların Ramazan aylarını kutladı ve “ Allah tuttuğunuz oruçları  ve ibadetleri dergahı izzetinde kabul eylesin. “ diyerek sözlerini sonlandırdı.  AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-05-26 Yapılanları unutmicaz inş ALLAH yolunu açık etsin BASKAN
Kemaliyeli     2018-05-23 İnan bize Ali İnci, bu sefer vicdanımızla baş başa kalarak karar vereceğiz. Kendisine değil de, memleketine çalışacak,mal varlığı artmayacak kişiler vicdanımızda yer bulacak. Buna emin ol...
Abdulhamit Han.     2018-05-23 Millete vereceğiniz bir şey artık kalmadı.Millet değişim istiyor muhalefete hazır olun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Halk ozanı şairler SAÜ Hendek Eğitim Fakültesinde buluşuyor.
Hendek yine zirvenin sahibi…
Hendek yine zirvenin sahibi…