bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

7-0 neden olmasın!

Dört dönem Hendek belediye başkanlığı ve 25. Dönem Sakarya milletvekilliği yapan Sakarya’nın yetiştirdiği , teşkilatçılığı ve lider yapısıyla topluma yön veren Ali İnci, Sakarya Ak Parti listesinden 24 Haziran seçimlerinde beşinci sıradan milletvekili adayı.

7-0 neden olmasın!
7-0 neden olmasın! admin
Bu içerik 3357 kez okundu.

    İnancını asla yitirmeyen  azmi ve çalışkanlığı ile toplumda büyük oranda karşılığı olan İnci, Medyabar editörüne verdiği röportajında 24 Haziran seçimleri hakkında büyük iddiada bulunarak;  “Neden 7-0 olmasın” diyerek her zamanki yapısıyla yine  çıtayı yüksek tuttu.

Ali İnci bu…

Gözünü budaktan sözünü dudaktan esirgemez yapısıyla her zaman dikkat çekti.  Şer odaklarının “listeye dahi giremez”  algısına inat ismi listeye yazıldı, şimdi onlar düşünsün.

Röportajında ne diyor Ali İnci  okuyalım.

“Liste özene bezene yapılmış, bu durum Milletvekili adaylıklarının belirlenmesinde son söz sahibi Cumhurbaşkanımız  teşkilatlara verdiği önemi bir kez daha göstermiştir.  Siyaset ve spor dünyasının duayenlerinin yer aldığı bu aday listesi ile Sakarya’da 7-0 yapmak mümkün” diyerek hem teşkilatların dinamik kalmasına hem de çalışma azimlerini kırbaçladı. 

Evet o, Ahmet, Mehmet değil…

O Ali İnci…

Unutulmasın ki “başarı başaracağım” diyenindir.

Geçmişte olmaz, imkansız denilenleri imkanlıya çeviren yapısı, iddialı söylemlerini gerçekleştirmesi yabana atılamaz.  O nedenle onun söylemlerini bir kez daha düşünmekte fayda var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Engin oktay yemenli     2018-05-23 Ali inci diyorsa neden olmasın Sakarya vekiline sahip çık yolun açık olsun en çok çalışan adam
Tayfun Kızar     2018-05-22 15 temmuz gecesi kurşunlara yürüyen ALİ İNCİ bu seçiminde hakkından gelecektir milletiyle beraber INŞALLAH
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
AK PARTİ ŞOVA HAZIRLANIYOR
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ
İŞTE HEYECANLA BEKLENEN AKP LİSTESİ