bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Dikbayır ilçede ziyaretlere başladı

Hendekli işadamı, İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener’in akrabası, Parti GİK üyesi ve Sakarya milletvekili aday adayı Ümit Dikbayır Hendek Ziraat Odası başkanı Hayri Duran’ı makamında ziyaret etti ve çiftçilerin sorunlarıyla ilgili bilgiler aldı.

Dikbayır ilçede ziyaretlere başladı
Dikbayır ilçede ziyaretlere başladı admin
Bu içerik 1513 kez okundu.

    İlçe başkanı ile birlikte gerçekleşen ziyarette Türkiye’nin çok önemli bir süreçten geçtiğini vurgulayarak; “ partrimiz yeni teşkilatlanmasına rağmen kamuoyundan büyük teveccüh görüyor. Ülkemizde başta çiftçilerimiz olmak üzere, esnafımız, emeklimiz, işçimiz,işadamlarımız ekonomik çıkmazla karşı karşıya. Bu gerçekler ışığı altında yapılacak olan 24 Haziran başkanlık ve parlamento seçimlerinde vatandaşlarımızın partimize gösterdiği teveccühü sandıkta da göstereceğine gönülden inanıyoruz” dedi.

    Hendek Ziraat Odası başkanı Hayri Duran, ziyaretten dolayı memnuniyetini ifade ederek Türk çiftçisinin yaşadığı ekonomik zorluklardan örnekler vererek; “ülkemiz bazı yanlış politikalar sonrasında kendi kendine yeten bir ülke iken  tarım ürünlerini dışarıdan ithal eder hale geldi. Bu sürdürülebilir olmayan politikalardan vazgeçilmesi büyük ehemniyet taşıyor” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-05-16 haber güzel haberin içeriğinde Hendek ilçe başkanının ismini yazmayı unutmuşsunuz EDİTÖR: Kendisini tanımıyoruz.Tanımış olsaydık yazardık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek