bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

Miniklerin mezuniyet sevinci

İrfan Mektebi tarafından yıl sonu ve mezuniyet töreni programı yapıldı.

Miniklerin mezuniyet sevinci
Miniklerin mezuniyet sevinci admin
Bu içerik 213 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

4-6 Yaş Hendek Müftülüğü Kur’an Kursu İrfan Mektebi tarafından 2017-2018 Yılı yıl sonu programı yapıldı. Ticaret Merkezi Konferans Salonu’nda düzenlenen programa yoğun katılım oldu. Programda minikler hazırladıkları gösterilerle büyük beğeni topladı. Programa, Hendek İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin,  Hendek Belediye Meclis Üyesi Bilal Deniz ve aileler katıldı.

Programın açılışı,  minik Ahmet Yasir Deniz’in Fatiha suresini okumasıyla başladı.  

Bayraktepe Derneği Genel Sekreteri Osman Aydın selamlama konuşması yaparak, katılımlarından dolayı ailelere teşekkür etti.

Konuşmanın ardından, minik öğrencilerin yıl boyunca yapmış oldukları faaliyetler ile ilgili slayt gösterisi yapıldı. Bilginler, Dahiler, Yıldızlar, Kaşifler ve Mucitler sınıfının minik öğrencilerinin birbirinden güzel gösterileri büyük beğeni topladı. Aileler de çocuklarının gösterilerini heyecanla izlediler.
Öğrenciler, Komandolar, halk oyunları, koro,  jimnastik gösterisi, okudukları dualar ve hadislerle muhteşem bir performans sergilediler.

Programda bu yıl İrfan Mektebi’nden mezun olan çocuklara, İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin ve Belediye Meclis Üyesi Bilal Deniz tarafından belgeleri verildi.

İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin, yıl boyunca çocuklara Kur’an eğitimi veren müftülük hocalarına, İrfan Mektebi hocalarına ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, mezun olan çocukları tebrik etti.
Program sonunda, programın hazırlamasında emeği geçen hocalara çiçek takdim edilerek program sona erdi.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hendek AK Partide neler oluyor?
Hendek AK Partide neler oluyor?
EYT konusunda kanun teklifini ilk veren partiyiz
EYT konusunda kanun teklifini ilk veren partiyiz