bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ DEVAM EDİYOR

Sakarya nehrine balık tutmaya giden üç gençten ikisi suya düşerek kayboldu. Karaman mahallesi yasa büründü.

ENDİŞELİ BEKLEYİŞ DEVAM EDİYOR
ENDİŞELİ BEKLEYİŞ DEVAM EDİYOR admin
Bu içerik 1996 kez okundu.

   Edinilen bilgilere göre dün saat 11.30 sularında meydana gelen olayda  hem havanın güzel olmasını fırsata çevirmek hemde balık tutup zaman geçirmek amacıyla yol çıkan gençler  Mudurnu çayının Sakarya nehrine döküldüğü mevkide ( ilçemize bağlı Aktefek mahallesi)  suya oltalarını atarak beklemeye başladılar. Oltanın sallanması üzerine oltayı tutan gençlerden  Selami T. ayağının kayması ile birlikte nehire düştü. Yanında bulunan arkadaşı  Emrullah Ş.’de  arkasından onu kurtarmak amacıyla nehre atladı. Bu esnada iki arkadaşını suda çırpınırken gören ve ismi öğrenilemeyen  diğer arkadaşı da nehire atlayarak sudaki arkadaşlarına yardım etmek istedi. Suyun çok olması ve nehirde akıntının kuvvetli olması karşısında elinden hiçbir şey gelmeyen en son atlayan arkadaşları yüzerek nehirden çıkmayı abaşardı ancak diğer arkadaşı nehrin azgın suları arasında gözlerden kayboldu. Nehire düşen iki kişinin yüzme bilmedikleri öğrenildi.

Jandarmayı aradı yardım istedi

Arkadaşlarını kurtaramamanın üzüntüsü ile yüzerek sudan çıkan arkadaşları durumu Jandarmaya, jandarma da Afad ekiplerine durumu bildirerek yardın istedi. Gün boyu yapılan arama tarama faaliyetlerinden bir sonuç alamayan yetkililer havanın kararması ile arama faaliyetlerini sonlandırdı. Afad ekiplerinin gün ışırken arama faaliyetlerine başladıkları öğrenildi.

Acı haber  Kahraman'a  ulaştı

Acı haberin duyulmasının ardından gençlerin ikamet ettikleri ilçemize bağlı Kahraman  mahallesindeki evlerine ulaşması ile gözyaşları sel olurken yakılan ağıtlar yürekleri dağladı.

Olay yerine hareket eden gençlerin yakınları ve arkadaşlarının nehir kenarındaki endişeli bekleyişleri sürüyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek