bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

BELEDİYE UYARDI: İTİBAR EDİLMESİN

Ramazan ayını fırsata çevirmek isteyenlere itibar edilmesin Hendek Belediyesi'nden uyarı Hendek Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Belediye Başkanı, başkan yardımcıları ve belediye bürokratlarının adı kullanılarak para talebinde bulunanlara itibar edilmemesi istendi.

BELEDİYE UYARDI: İTİBAR EDİLMESİN
BELEDİYE UYARDI: İTİBAR EDİLMESİN admin
Bu içerik 692 kez okundu.

Hendek Belediyesi'nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; "Belediye Başkanımız İrfan Püskülllü, Başkan yardımcılarının ve belediye bürokratlarının adı kullanılarak; işadamlarından, vatandaşlardan ve esnaftan hesap ve/veya IBAN numarası paylaşılmak sureti ile para talebinde bulunulduğu tarafımıza iletilmiştir.

  Konu ile ilgili kolluk kuvvetlerine gerekli bilgilendirme yapılmış olup aynı zamanda adli yönden de yasal işlemler başlatılmıştır. Hendek Belediyesi veya Hendek Belediyesi’nde görevli bürokratlar adına kişi veya kurumlardan herhangi bir talepte bulunulması söz konusu değildir. Bahsedilen durum ile karşılaşılması halinde konunun en kısa sürede Hendek Belediyesi’ne (614 61 59) ve Emniyet Müdürlüğü’nün (155) ihbar hattına bildirilmesi hususu kamuoyuna saygıyla duyurulur."   

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek