bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hendek Şafak yarın okuyucusuyla buluşuyor.

Biz işimize saygı gösteriyor, saygı duyuyoruz. Biz işimizi seviyoruz.

Hendek Şafak  yarın okuyucusuyla buluşuyor.
Hendek Şafak  yarın okuyucusuyla buluşuyor. admin
Bu içerik 680 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Biz EL İLANI, İNSÖRT,REKLAM BROŞÜRÜ değil gazete çıkartıyoruz.

İlçemizdeki tüm haftalık gelişmeleri, siyaset kulislerini gazetemizde bulacaksınız. Salı sabahı gazeteniz Hendek Şafak’ı bayinizden  ve dağıtım elemenlarımızdan ÜCRETSİZ olarak almayı UNUTMAYINIZ.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Serhat     2018-05-14 Ülkemize cezaevi değil; okul kurun, fabrika kurun. Sata sata fabrika bırakmadınız. Eğitimsiz ve işsiz insan, kötü şeylerle ilgilenir ve suç işlemeye yönelir. Amaç, suça ve suçluya engel olmak ve buna yönelik tedbirler almaktır. Bunu da yolu yeni cezaevleri açmak değildir. Hendek adını eğitim ve öğretim seviyesindeki yükselişle ve çağdaş eğitim/öğretim kurumları ile duyurmalıdır.Bunun farkına ne zaman varacaksınız?
Alper     2018-05-14 Biz, "eğitim" diyoruz. Biz, tarikat yurtları kapatılsın diyoruz. Biz, Hendek'e "Fen Lisesi açılsın" diyoruz. Onlar ise, kredi ve yurtlar kurumu tarafından boşaltılan yurtları kadın ceza evi olarak devreye sokuyor...!!! Allah, akıl fikir versin. Dünyanın hiç bir devletinde böyle bir şey göremezsiniz. Tükendiklerinin işaretinden başka bir şey değil.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR