bizimhendek.com
Advert
Advert

‘Türkiye sevdalıları kazanacak’

Geyve, Pamukova ve Taraklı’ya çıkarma yapan MHP Milletvekili aday adayı Ahmet Kazıcıoğlu, “24 Haziran’da Türkiye sevdalıları kazanacak, millet kazanacak, MHP kazanacaktır. Bizler sorumluluğumuzun bilincinde Sakarya için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi

‘Türkiye sevdalıları kazanacak’
‘Türkiye sevdalıları kazanacak’ admin
Bu içerik 606 kez okundu.

GÜNEY TURU

MHP Milletvekili aday adayı Ahmet Kazıcıoğlu, şehri karış karış gezmeye devam ediyor. Kent sorunlarını masaya yatıran ve çözüm önerilerini hazırlayarak Ankara’da yürütülmesi gereken çalışmaların yol haritasını hazırlayan Kazıcıoğlu, bu kez Geyve,Pamukova ve Taraklı’ya çıkarma yaptı. Kazıcıoğlu, esnaf, vatandaş,basın ve sivil toplum kuruluşlarını ziyaret etti, partililerle buluştu. Geyve’de Milletvekili aday adayı Şerafettin Kaya ile ilçeyi turlayan yapan Kazıcıoğlu, Pamukova’da İlçe Başkanı Arif Çakıl, ilçe eski Başkanı Orhan Sezer ve partililerle bir araya geldi.

TARİH VE KÜLTÜR

Daha sonra Taraklı’da partisinin İlçe Başkanı Halim Cingöz’le bir araya gelen Kazıcıoğlu, ilçenin tarihi ve yöresel özelliklerinin hayat bulduğu işyerlerini ziyaret etti. Taraklı’nın meşhur buğday ve sudan yapılan Uğut Tatlısının tadına bakan Kazıcıoğlu, “İlçemizin yöresel ürünler ve tarihi evleriyle muhteşem bir dokusu var. Turizmin çok hareketli olduğunu biliyoruz. Ancak burada ekonomiye dönüşüm noktasında bizim esnafımızın bir arzusu var. Taraklımız evleriyle, tarihiyle, insanıyla ve kültürüyle bütün güzellikleri hak ediyor” dedi.

MİLLET KAZANACAK

Gittiği ilçelerde partililerle istişareler yaparak çalışmaları değerlendiren Kazıcıoğlu, 24 Haziran seçimlerinin önemine değindi. Cumhur İttifakının önemi ve yeni sistemi anlatan Kazıcıoğlu “24 Haziran’da Türkiye sevdalıları kazanacak, millet kazanacak, Milliyet Hareket Partisi kazanacaktır. Liderimizin her zaman söylediği bir şey var. En güzel makam milletin gönlüne kurulan makamdır. Herkes çok iyi bilmelidir ki; MHP bu ülkenin ebedi bekçidir. Türk Milletinin yıkılmaz, sarsılmaz kalesidir, vicdanıdır” dedi.

GÜCÜMÜZ SAKARYA İÇİN

MHP’nin büyük bir tarihi sorumluluk üstlendiğini anlatan Kazıcıoğlu, “Türk milliyetçileri ne mutlu ki bize Türk Milleti için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu hep kanıtladı. MHP Sakarya’da sandıkları patlatacak Cumhur İttifakına rekor oy sağlayacaktır. Milletimizin gönlünde büyük bir teveccühe sahip olan partimizin bu seçimlerde rekor oy alacağını biliyoruz. Gücümüz ve varlığımız, ülkemiz, milletimiz ve Sakarya’mız içindir” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Çamlıca: 3 Yenialandüzü: 1
Çamlıca: 3 Yenialandüzü: 1
TÜRK'ÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM
TÜRK'ÜM, DOĞRUYUM, ÇALIŞKANIM