bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

MURAT NİŞANCI ORTAOKULUNDAN BİLİM FUARI

Milli Eğitim Bakanlığı ile TÜBİTAK arasında 08/09/2015 tarihinde imzalanan ve "TÜBİTAK Tarafından Desteklenen Bilim Fuarlarına Dair İşbirliği Protokolü" kapsamında yer alan "MEB' e bağlı okulların eğitim ve öğretimlerine devam eden öğrencilerde bilim kültürünün gelişmesi" amacıyla Hendek Uzuncaorman Murat Nişancı Ortaokulu 09/05/2018 Çarşamba günü TUBİTAK 4006 Bilim Fuarı sergisi açılışı gerçekleşti.

 MURAT NİŞANCI ORTAOKULUNDAN BİLİM FUARI
 MURAT NİŞANCI ORTAOKULUNDAN BİLİM FUARI       admin
Bu içerik 337 kez okundu.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Bilim Fuarına Hendek İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇUHADAR,Şube Müdürü Bedir BAYRAM,Uzuncaorman Mahalle Muhtarı Mehmet CİVELEK,HİM-DER Başkanı Fatih Tazim,TÜGVA Hendek Temsilcisi Hakan ÖZTÜRK,okul müdürleri,öğretmenler,okul aile birliği üyeleri ve öğrenci velileri katıldı.

Okul Müdürü Abidin DAYIOĞLU’nun açılış konuşmasının ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇUHADAR tarafından serginin açılış kurdelesi kesildi. Açılışın ardından İlçe Milli Eğitim Müdürü ve misafirler sergideki bütün projeleri tek tek gezerek öğrencilerden projeler hakkında bilgi aldılar.

11 öğretmen ve 45 öğrencinin görev aldığı Türkçe,Matematik,FenBilimleri,Sosyal Bilgiler,Görsel Sanatlar,Beden Eğitimi ve Müzik alanlarında 20 projenin sunumunun yapıldığı fuar yoğun ilgi görerek ziyaretçiler tarafından oldukça beğenildi.Sergiyi gezen misafirlere ikramda bulunuldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR