bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Hendek kuliste bu hafta!

1- Ali İnci bildiğiniz gibi... 2-Müteahhitler Enes Erkan'ı ağırladı... 3-İrfan Püsküllü'nün çocuk sevgisi bir başka...

Hendek kuliste bu hafta!
Hendek kuliste bu hafta! admin
Bu içerik 1214 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Serkan Köse yazdı

Ali İnci bildiğiniz gibi...

Yine çok faal, yine çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

AK Parti’den yeniden Milletvekili adaylığı gündemde olan ve aday adaylığı başvurusu da yapan Ali İnci, özellkle son bir haftaya onlarca ziyaret ve parti içi konuşmacı olarak katıldığı toplantı sığdırdı.

İl Kadın Kolları, Gençlik Kolları, İlçe Teşkilatları ile buluşan İnci, her zaman olduğu gibi sosyal etkinlikler ve cemiyetlerden de ayrı kalmıyor.

AK Parti’nin seçimlere en hazır parti olduğu bilinir ve söylenir. İnci’nin de tıpkı partisi gibi sergilediği performan ile seçimlere en hazır isim olduğunu söylemek abartı olmaz.

Peki yeniden aday gösterilir mi?

AK Parti kaynaklarına ya da bir başka değişle kulislerine bakılırsa, Ali İnci’nin şansınınh çok yüksek olduğu görülüyor.

 

Enes Erkan’ı ağırladılar

AK Parti’den Milletvekili aday adayı olan Milli Karateci Enes Erkan, geçtiğimiz günlerde parti teşkilatını ziyaret için Hendek’e geldi. Milli sporcunun, AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı ziyareti epey ilgi gördü. İş ve spor camiasının tanınan isimlerinin de, Erkan’a eşlik ettikleri görüldü. Hendek Selman Dede Güreşleri Ağası ve iş adamı Selman Sever ile Fatih Enes İlkay, teşkilat ziyaretinin ardından Erkan’ı MOS Kafe’de ağırladılar.

Genç iş adamı İlkay, yemekle ilgili sosyal medya hesabından fotoğraflarla birlikte şu mesajı paylaştı:

“Dünya ve Avrupa Şampiyonumuz Enes Erkan’a çıkmış olduğu bu yolda başalarılar diliyoruz. Kazanan Sakaryamız olsun. Rakip partimizde olsa, siyasette böyle temiz yüzleri görmek sevindirici”

 

Çocuk sevgisi bir başka

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, geçen Cuma günü Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nda TÜBİTAK destekli Bilim Fuarı açılışına katıldı. Yine Hendek Belediyesi tarafından bu okula kazandırılan halı sahanın da açılışı gerçekleşti.

Protokol, konuşmalar ve kurdelelerin kesilmesi derken, Başkan Püsküllü daha fazla dayanamadı ve soluğu töreni izleyen çocukların yanında aldı. Püsküllü, için her biri çok kıymetli ve özel. Aralarına oturan ve programı bir süre buradan takip eden Püsküllü’nün çocuk sevgisi hiç de karşılıksız görülmüyor. Çocuklar için de Püsküllü, kendi ifadeleriyle ‘Başkan Amca’

Zaten benzer tablo, Başkan Püsküllü’nün ziyaret ettiği ilçenin hemen her yerinden yansıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahakuytra     2018-05-07 sakarya adına vekillik yapmakta olan tüm vekillerden çok çok çok daha faydalı işleri tek başına yapacağına inandığım Ali İnci inşallah aday gösterilir. Büyük bir köyü andıran Hendek bu günlere inci sayesinde geldi başarıları ile hataları ile bir marka oldu. incinin aday gösterilmesi Hendek için bir umuttur bence
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek