bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

DOKTOR KADROSU GÜÇLENDİ

Hendek Devlet Hastanesi Dahiliye, Kardiyoloji, Ortopedi, Genel Cerrahi, Radyoloji, Çocuk Sağlığı ve hastalıkları uzmanı doktorların katılımıyla hekim kadrosunu güçlendirdi.

DOKTOR KADROSU GÜÇLENDİ
DOKTOR KADROSU GÜÇLENDİ admin
Bu içerik 751 kez okundu.

Sağlık Bakanlığı’nın son atamalarıyla birlikte hastanenin çeşitli dallarda hekim ihtiyacının büyük ölçüde giderildiğini dile getiren Başhekim Uzm. Dr. Sedat Aydın, ilçe ve bölge halkına en iyi sağlık hizmetini sunmak için çalıştıklarını ifade eti.

   Atanan doktorlarla ilgili bilgi veren Başhekim Aydın “Dahiliye Uzmanı Uzm. Dr. Sümeyye Çekiç ve Uzm. Dr. Berkay Demiriş, Kardiyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Oben Arı, Ortopedi ve Travmatoloji Doktoru Op. Dr. Davut Aydın, Genel Cerrahi Doktoru Op. Dr. Ahmet Karakaya, Radyoloji Uzmanı Uzm. Dr. Salim Aksoy, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Firdevs Aydın hastanemizde göreve başladı. Aramıza yeni katılan doktorlarımıza ‘Hoş geldin’ dileklerimizi iletirken, görevlerinde başarılar diliyoruz. Her geçen gün gelişen ve güçlenen hastanemizde bölge halkına en iyi şekilde sağlık hizmeti sunmak için canla başla çalışıyoruz. İl Sağlık Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Aziz Öğütlü başta olmak üzere her zaman yanımızda olan ve desteklerini esirgemeyen yöneticilerimize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hizmet eli Kazımiye’de
Hizmet eli Kazımiye’de
ZURNANIN ZIRT DEDİĞİ YERDEYİZ…
ZURNANIN ZIRT DEDİĞİ YERDEYİZ…