bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Kazıcıoğlu’dan ilk mesaj: SAKARYA KAZANACAK

MHP Milletvekili aday adayı Ahmet Kazıcıoğlu, Cumhur İttifakına karşı hiçbir fitneye göz yummayacaklarını ve kentin sorunlarına milli mutabakatın ruhuna uygun el birliğiyle çözüm bulacaklarını dile getirdi

Kazıcıoğlu’dan ilk mesaj: SAKARYA KAZANACAK
Kazıcıoğlu’dan ilk mesaj: SAKARYA KAZANACAK admin
Bu içerik 523 kez okundu.

Milletvekili adaylığı için MHP İl Yönetim Kurulu üyeliğinden istifa eden Ahmet Kazıcıoğlu, MHP Genel Merkezine giderek resmi başvurunu yaptı.

24 Haziran seçimlerinin önemine değinen Kazıcıoğlu, “Cumhur ittifakıyla milletinin yanında olan MHP, bu kader seçiminde milletinin geleceğine ışık olacaktır. Kaos planlayanlara, büyük Türk milleti üzerinde hain emelleri bulunanlara ve istikbalimize göz koyanlara karşı liderimizin emrinde Cumhur ittifakına söz verdik” dedi

CUMHUR İTTİFAKI

Yeni sistemi Sakarya’da çok iyi anlatacaklarını dile getiren Ahmet Kazıcıoğlu, “AK Parti ile yapmış olduğumuz hedef birliğine karşı yapılacak tüm operasyonlara karşı dikkatli olacağız. Hiçbir fitne ve fesata göz yummayacağız. Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli’nin de belirttiği gibi Cumhur ittifakı milletin aklıdır. Millet iradesi bu ittifakla bir kez daha tecelli edecektir” diyerek net mesajlar verdi ve çalışmalara başladıklarını söyledi.

MİLLİ MUTABAKAT

Kentin tüm sorunlarına hakim olduklarını ve çözüm önerilerinin hazır olduğunu anlatan Kazıcıoğlu, “Sakarya’nın tarım, çevre, sosyal, sağlık, eğitim, kültürel, ekonomik ve diğer tüm alanlarda sorunlarıyla ilgili tespitlerimiz ve çözüm önerilerimiz hazır. Kentimizin ihmal edildiğine inandığımız konularıyla yakından ilgileneceğiz. Sakarya’nın çözülemeyecek hiçbir sorunu yoktur. Milli mutabakatımıza bağlı kalarak bu konuları el birliği ile gündeme alacağız” diye konuştu.

SON NEFESE KADAR

Kazıcıoğlu bu zamana kadar hiçbir görevden kaçmadığını, verilen tüm görevleri yerine getirdiğini anlatarak, şöyle devam etti:

“Liderimizin emrinde Milliyetçi Ülkücü Harekete hizmet etmekten her zaman büyük onur ve şeref duydum. Hizmet etmenin onurunu yaşadım. Duruşumuz ve davamızdan asla taviz vermedim. Milliyetçi Ülkücü hareketin onuruna yakışır bir şekilde davamızın peşinde alın teri döktük. Bugün değil, son nefesime kadar da bu böyle devam edecektir.”

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR