bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Bütçe ve bitişik nizam 4 kat tamam

Hendek Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı toplantısı sona erdi. İşte kararlar…

Bütçe ve bitişik nizam 4 kat tamam
Bütçe ve bitişik nizam 4 kat tamam admin
Bu içerik 634 kez okundu.

Mecliste 8 madde görüşüldü.

Hendek Belediyesi’nin 2017 Mali Yılı Bütçesi Kesin Hesabı, oy çokluğuyla kabul edildi. AK Parti’nin oylarıyla ve oy çokluğuyla meclisten geçen bütçeye, MHP Grubu ve 1 bağımsız üye ret oyu verdi.

D 100 Karayoluna cephe parseller için hazırlanan 1/1000 Ölçekli Revizyon Uygulama İmar Planında, mevcut Ayrık Nizam ve Konut imarının, Bitişik Nizam ve Konut alanı olarak planlanması ise AK Parti, MHP ve bağımsız üyelerin tamamının oylarıyla kabul edildi.

Buna göre, Adapazarı-Düzce Karayolunun Hendek kesiminde, yola cephe parsellerde bitişik nizam 4 kat izni çıkmış oldu.

KOMİSYONLARA GÖNDERİLDİ

Belediyeye ait 54 KU 851, 54 KU 852 ve 54 KU 653 plakalı MAN marka otobüsler ile Soğuksu Mahallesi 5 Parsel ile Punabey Mahallesi 352 Parselin satışları konuları oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi

Yenimahalle sınır değişikliği ve Yeşilyurt Mahallesi İmar Planı itirazları ile TEİAŞ hatları için imar değişikliği yetkisinin Sakarya Büyükşehir Belediyesi’ne devredilmesi ve Yenimahalle sınırları içinde bulunan dini tesis, park alanı ile ilgili 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Plan değişikliği konuları da yine oy birliğiyle İmarr Komisyonu’na gönderildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hizmet eli Kazımiye’de
Hizmet eli Kazımiye’de
ZURNANIN ZIRT DEDİĞİ YERDEYİZ…
ZURNANIN ZIRT DEDİĞİ YERDEYİZ…