bizimhendek.com
Advert
Advert

AK Parti 1 günde 17 aday adayını ağırladı

AK Parti Hendek İlçe Teşkilatı Nisan Ayı Danışma Meclisi’ne seçim gündemi ve milletvekili aday adaylarının ziyaretleri damga vurdu.

AK Parti 1 günde 17 aday adayını ağırladı
AK Parti 1 günde 17 aday adayını ağırladı admin
Bu içerik 386 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Danışma Meclisi Divanı, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın, Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide, Yönetim Kurulu üyesi Adem Öz ile Meclis üyesi Şenay Sakal’dan oluştu.

Ana kademe, Kadın Kolları Yönetimi, Gençlik Kolları Yönetimi ve Mahalle Başkanlarının katıldığı toplantının ağırlık konusu 24 Haziran’da yapılacak olan seçimlerdi.  AK Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayları da toplantıda kendilerini tanıtarak 5 Mayıs Cumartesi günü yapılacak olan temayül yoklaması için partililerden destek istediler.

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Sofu, "Her ay yaptığımız danışma meclisi toplantımız bu ay biraz daha farklı olacak. Erken seçim dolayısıyla şu ana kadar 70 civarında aday adayımız var. Bizler bu göreve talip olan aday adaylarımızı dinleyerek onları tanımaya çalışacağız ve temayülde bize göre en iyi 7 ismi seçeceğiz. Bu nedenle danışma meclisimizi ağırlıkta olarak aday adaylarımızı tanımaya ayıracağız. Bu yolda aday adaylığını açıklayan herkese başarılar diliyor, Ülkemiz ve Sakarya' mız için hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

AK Parti Hendek ilçe Teşkilatının Danışma Meclisi ve gündüz konukları Milletvekili aday adayları Semiha Bafralıoğlu, Bilgehan Doğru, Halime Yeni, Selçuk Yaşar, Mustafa Tuncer, Mahmut Tandoğan, Resul Dalkıran, Ali Ateş, Lütfü Bayraktar, Mustafa Ak, Nuray Sağıroğlu, Ekrem Duran, Ayşe Özkul Erdem, İmdat Ersoy, Osman Çelik, Murat Bayrak, Gürcan Doğan oldu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
17 AĞUSTOS'U UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ
17 AĞUSTOS'U UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ
Hendek Belediyesi tarihi günümüze taşıyor
Hendek Belediyesi tarihi günümüze taşıyor