bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Saadet’in adayı belli oldu, gözler CHP’de…

Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanı adayı, partinin genel başkanı Temel Karamollaoğlu oldu. CHP’nin ise adayını Cuma günü açıklayacağı bildirildi.

Saadet’in adayı belli oldu, gözler CHP’de…
Saadet’in adayı belli oldu, gözler CHP’de… admin
Bu içerik 325 kez okundu.

Çatı adayı konusunda muhalefet partilerini, adaylık konusunda ise 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ü ikna edemeyen Saadet Partisi’nin Cumhurbaşkanı adayı, partinin genel başkanı Temel Karamollaoğlu oldu.

Adaylığını ilan eden Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanı seçilmesi durumunda yapacağı 3 şeyden bahsederek, “İlk olarak kırılan kalpleri onaracağız. Yıkılan güveni, toplumsal barışı tesis edecek kardeşlik havasını bütün Türkiye’ye yayacağız. İkinci safha, yatırım safhasıdır. Türkiye çapında büyük bir yatırım safhası başlatacağız. İsrafı kökünden kazıyacağız. Son olarak atılım safhası. Tarımdan hayvancılığa madencilikten enerjiye Türkiye’nin dört bir yanında kuracağımız tesislerle büyük bir atılım ve kalkınma dönemi başlayacağız. Gazze de bizim Cizre de bizim. Her kapıyı çalacağız, her eli tutacağız, her yüreğe dokunacağız. Sadece oy istemek için değil; kalp kazanmak için gideceğiz. Zafer inananlarındır ve zafer yakındır” dedi.

CHP CUMA GÜNÜ AÇIKLAYACAK

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, partisinin cumhurbaşkanı adayını 4 Mayıs Cuma günü saat 10.00'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda açıklayacaklarını bildirdi.

Bülent Tezcan, 24 Haziran'da yapılacak seçimlere yönelik, herkesin CHP'nin cumhurbaşkanı adayının ne zaman açıklanacağını merak ettiğine değinerek, şunları kaydetti:

"Cumhurbaşkanı adayımız Türkiye'de bir yeni dönemde, yeni bir başlangıç olacak. Ben burada cumhurbaşkanı adayı ismi açıklamayacağım ama bir daha aday ne zaman açıklanacak sorularını bitireceğiz. Bütün planlamamızı yaptık. Cumhurbaşkanı adayımızı cuma günü saat 10.00'da Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu'nda büyük bir buluşmayla açıklıyoruz. Hazırlıklarımıza başladık, bütün vatandaşlarımızı davet ediyoruz."

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR