bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

TÜRKAV Şube Başkanı MHP’den aday adayı

Türkiye Kamu Çalışanları Vakfı (TÜRKAV) Sakarya Şube Başkanı Osman Aydın’ın aynı zaman da yürüttüğü Karasu Mesleki Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevinden milletvekili aday adaylığı için istifa ettiği öğrenildi.

TÜRKAV Şube Başkanı MHP’den aday adayı
TÜRKAV Şube Başkanı MHP’den aday adayı admin
Bu içerik 328 kez okundu.

Haberlisin.com’un haberine göre; Osman Aydın, Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı oldu. Aydın’ın aday adaylığı başvurusunda Sakarya ve Karabük illerini tercih etti.  

Aday adaylığı konusunda açıklama yapan Aydın şu ifadelere yer verdi:

24 Haziran 2018 Pazar Günü yapılacak 27. Dönem Milletvekilliği Genel Seçimleri için bugün itibariyle Kamudaki görevimden ayrılmış bulunmaktayım.

Ülkemizin içeriden ve dışarıdan tehdit, şantaj, ayak oyunlarına maruz bırakıldığı şu günlerde; geri durmak, çekimser kalmak bizlere yakışmazdı.  Elimizi değil gövdemizi taşın altına koymak boynumuzun borcudur. Teşkilatımız ve Liderimiz Dr. Devlet Bahçeli’nin her daim yanında olduğumuzu bir kez daha beyan etmekten gurur duyuyorum.

Hedefimiz bireysel başarıdan çok Davamıza ve teşkilatımıza faydalı çalışmalar yapmak, Üç Hilal i her ilde ilçede beldede dalgalandırmaktır. Varlığımız Türk varlığına armağan olsun. Ne mutlu Türk’üm diyene.

Osman Aydın geçtiğimiz günlerde Milliyetçi Hareket Partisi Devlet Bahçeli’yi ziyaret etmiş ve yay ile 9 ok hediye etmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
17 AĞUSTOS'U UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ
17 AĞUSTOS'U UNUTMADIK, UNUTMAYACAĞIZ
Hendek Belediyesi tarihi günümüze taşıyor
Hendek Belediyesi tarihi günümüze taşıyor