bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

İlçemizde vefat edenler

Lütfiye Köşk Mahallesi’nden Fevzi Yılkın, Dikmen Mahallesi’nden Cemal Abay ve Bayraktepe Mahallesi’nden Hacer Üner vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İlçemizde vefat edenler
İlçemizde vefat edenler admin
Bu içerik 419 kez okundu.

Merhum Hasan Yılkın’ın oğlu, Remzi ve Mehmet Yılkın’ın kardeşi, İsmail, Özcan, Hüseyin, Ziya, İbrahim ve Ergün Yılkın’ın amcaları, Şemsi ve Davut Yeğin’in dayısı, Turgay ve Uğur Yılkın’ın babaları, Fevzi Yılkın vefat etti.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Lütfiye Köşk Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecek. (İbrahim Yılkın 0554 342 49 13)

 

Aslen Dikmen Mahallesi’nden olup Çaybaşı Yeniköy Mahallesi’nde ikamet eden Yusuf ve İsmail Abay’ın babaları, Kıbraç Alioğlu Cemal Abay vefat etti.

Cenazesi bugün Cuma namazına müteakip Çaybaşı Aile Kabristanlığına defnedilecek. (Mehmet Gürsu 0532 608 80 83)

 

Mustafa Üner’in eşi, Şenol Üner’in annesi, Hakkı Canlı, İsa Coşkun ve merhum Kemal Özdemir’in kayınvalideleri, merhum Bilal, Fahri, Hasan, Ahmet ve Musa Üner’in yengeleri, Ahmet Karakiraz’ın ablası Hacer Üner vefat etti.

Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak İkindi namazına müteakip ilçemiz aile kabristanlığına defnedilecek. (Ayhan Demirtaş 0537 656 46 80)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR