bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

“Sabırsızlanıyorum” deyip aday adaylığını ilan etti

İş adamı Ender Serbes, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde AK Parti’den milletvekilliği aday adaylığını açıkladı.

“Sabırsızlanıyorum” deyip aday adaylığını ilan etti
“Sabırsızlanıyorum” deyip aday adaylığını ilan etti admin
Bu içerik 893 kez okundu.

Önümüzdeki seçimle Türkiye’nin Başkanlık sistemine geçeceğini belirten Serbes, yeni dönemin ruhuna uygun, halka hizmet için yorulmaksızın koşturacak, terleyecek, üretecek milletvekillerine ihtiyaç olduğunu söyledi. Serbes “Bende bu güç, bu heyecan, büyük bir hizmet aşkı var. Bu sebeple milletvekilliği görevine talibim. Yeni Başkanlık sisteminde Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile çalışmak büyük bir onur olacaktır. Siyaset yoluyla ülkeye ve insanımıza hizmet etmek için sabırsızlanıyorum. Bu heyecanla daha fazla bekleyemedim. Milletvekilliği aday adaylığımı şimdiden ilan ediyorum. ” dedi.

AK Parti’nin atılım ve hizmet partisi olduğunu ifade eden Serbes, “Partim son 16 yılda Türkiye’ye çok şey verdi. Dışarıdan ve içeriden çeşitli engellemelere rağmen askeri, teknoloji, ulaşım, sağlık, altyapı ve her alanda büyük gelişme sağladı. Türkiye’yi büyüttü ve zenginleştirdi” diye konuştu.

Serbes, milletvekilliği görevine niçin talip olduğunu ise söyle açıkladı;

“Tabi ki ülkeyi daha ileri götürmek gerekiyor. Daha yapılacak çok iş var. Liderimiz Erdoğan’ın 2023 yılı hedefleri var. Ben de bu hizmet yolunda yeni ekip içinde yer almayı canı-ı gönülden istiyorum. Çünkü yeni bir tarih yazılıyor. Tarihi bir süreç yaşıyoruz. Bu sürecin içinde olmak, hem doğduğum şehre, hem de ülkeme layıkıyla hizmet etmek en büyük arzum. Partimizde tecrübeli ağabeylerimizin yanı sıra genç ama dünyayı tanıyan, yeni yüzlere, metal yorgunluğu yaşamamış taze kana ihtiyaç var. Benim bu manada gücüm, bilgi birikimim ve azmim var. Onun için hizmet etmenin en iyi yolunun da milletvekilliği olduğunu düşünüyorum. ”

Çalışmayı ve çalışma hayatını sevdiğini, iş deneyimine sahip, yoğun iş temposuna alışkın olduğunu vurgulayan Serbes, kişiliğini ise şöyle tanımladı: “Sorunlara çözümsel yaklaşabilen, seviyeli, inançlı ve siyasi olarak AK Parti dışında hiçbir siyasi partiye ilgi duymamış bir kişiliğe sahibim. Gençlik yıllarımdan beri gelişmek ve daha güzele erişmek için düzenli olarak okuyorum. Kendimi güvenilir, dürüst, sadık, prensip sahibi, insan ilişkilerinde olumlu, sorumluluk sahibi olarak görüyorum. Çevremdeki insanlar da beni böyle tanımlıyor.”

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
ahakuytra     2018-04-24 Ender serbes i tanımam lakin bildiğim birşey varsa akp tüm vekillerini değiştirmeli sakaryaya sakarya için çalışan adam lazım bunlardan bir halt olmuyor ortada
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR