bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert

Güler Ailesi'nin mutlu günü...

Merhum hoca Ekrem Güler’in yeğeni, Nuri-Zehra Güler çiftinin yakışıklı oğlu Muhammed Güler, Duran-Ayşe Kılıçal ailesinin güzel kızları Seda ile hayatını birleştirdi.

Güler Ailesi'nin mutlu günü...
Güler Ailesi'nin mutlu günü... admin
Bu içerik 510 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Hendek Gençlik Merkezinde yapılan nikah merasimi ile dünya evine giren çiftlerin nikahını Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü kıyarken çiftlerin  nikah şahitliklerinide  MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve AKP Büyükşehir Belediye Başkan vekili Şenay Sakal yaptı.

Hendek Gençlik Merkezinde düzenlenen nikah törenine çiftlerin yakınları ve sevenleri katıldılar. Çocuklarının bu mutlu günlerini yaşayan aile büyükleri de törene gelen misafirlere güzel bir ev sahipliği yaptılar.

Etkinlikte gürcü gelenekleri hakimdi

Nikah töreninin son aermesinin ardından salondan ayrılan çiftler konvoy eşliğinde  Bayraktepe mahallesindeki evlerine konvoy ile hareket ettiler.  Gelin aracının şoförlüğünü damat Muhammed Güler yaptı. Evine giriş öncesinde aracına adet üzere yolbağI  yapan gençlere zarfları verildi Yolbağının başını çeken Yılmaz  Kesim’e de damadın amcası  Ayhan Güler tarafından gürcü etnik kökenine has olan kada,tavuk ve havludan oluşan  hediye paketi  verilerek yolbağı açıldı ve gençler ikametgahlarına girdiler.

Bir yastıkta kocasınlar

Müzik eşliğinde bir süre oynayan gelin ve damada arkadaşlarıda eşlik etmelerinin ardından çiftler dinlenmeye çekilirlerken cemiyete katılan misafirler müzik eşliğinde bu mutlu güne ortak olurlarken  katılımcılara burada da  damat tarafından ikramlar verildi. Gece geç saatlere kadar devam eden eğlencede herkesin ortak görüşü  “ Allah mesut etsin, Allah bir yastıkta kocatsın” oldu.

Komşusu olarak biz de genç çiftlere ömür boyu sağlık dolu günler diliyoruz. Ahmet Çileci

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR