bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Rasimpaşa külliyesinde açıldı

Hendek Müftülüğü Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Rasimpaşa Cami binasında hizmete girdi.

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Rasimpaşa külliyesinde açıldı
Aile ve Dini Rehberlik Bürosu Rasimpaşa külliyesinde açıldı admin
Bu içerik 537 kez okundu.

Hendek Rasimpaşa camisinde hizmete giren büro açılışına Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, 25 dönem Sakarya Milletvekili Ali İnci,  Hendek Ak Parti ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu,  Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Bediha Yılkın, Sivil toplum örgütü temsilcileri, ilçe müftüsü Abdurrahman Şahin, müftülük görevlileri vatandaşlar katılım gösterdi.

   İlçe Müftüsü Abdurrahman Şahin’in açılış konuşmasının ardından Rasim paşa Cami Derneği Başkanı ve 25. dönem Sakarya Milletvekili Ali İnciyaptığı konuşmasında ;

  ’’ Rasimpaşa dernek başkanı olarak konuşuyorum. Bu caminin yapılmasında öncelikle Hendek halkının bizi belediye başkanı olarak seçtiğinden, oy verdiğinden dolayı, böyle bir eserin bizleri vesile ettiği için ne kadar teşekkür etsem azdır. Allah razı olsun. Bu eserimiz İslam Aleminin en büyük kubbeli camisi en güzel eserlerden bir tanesi. Gecen sabah namazına geldiğimde 20 tane bayan kardeşimizin sabah namazına geldiğini görme mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek isterim. Bugün Sakarya’da ilk defa Aile ve Dini Rehberlik bürosunun Hendek’te açıldığından dolayı müftümüzü bu gayretinden dolayı kutluyorum ve Sakarya’mıza, Hendek’imize hayırlı olsun diyorum’’ dedi.

Kuran Tilavetinin ardından açılış kurdelesi kesildi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR