bizimhendek.com
Advert
Advert

Hayırseverden hastaneye yeni cihaz

Hendekli işadamlarının katkıları ile Hendek Devlet Hastanesi’ne alınan Eforlu EKG cihazının açılışı düzenlenen törenle gerçekleşti.

Hayırseverden hastaneye yeni cihaz
Hayırseverden hastaneye yeni cihaz admin
Bu içerik 404 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Açılış törenine Kaymakam Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü, Hendek Devlet Hastanesi Başhekimi Sedat Aydın, hayırsever işadamları ve doktorlar katıldı.

Eforlu EKG cihazının açılış kurdelesini, Kaymakam Orhan Burhan, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, AK Parti Hendek İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü ve hayırsever işadamları hayırlı olsun dilekleri ile birlikte kesti. Kardiyoloji Uzmanı tarafından EKG cihazı ile ilgili bilgilendirme yapıldı.

EKG CİHAZI ÖNEM TAŞIYOR

Törende bir konuşma yapan Başhekim Sedat Aydın, hayırsever işadamları tarafından hastaneye bağışlanan eforlu EKG cihazının Hendek için büyük önem taşıdığını belirterek “ Eforlu EKG cihazımız Hekim Yapı Firmasının katkıları ile Eko cihazımız da hayırsever işadamlarımızın katkıları ile hastanemize kazandırıldı. Kendilerine plaket vererek teşekkür edeceğiz. Eminim o plaketlerin manası onlar için büyüktür. İleriki zamanlarda bu plaketlere gözleri çarptığında, yaptıkları hizmetlerin, hayırların anısı gözlerinde canlanacak ve o günde bugünkü gibi heyecanlanacaklar “ diyerek, katkılarından dolayı hayırsever işadamlarına teşekkür etti.

HASTALARIMIZA ŞİFA OLUR

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü de konuşmasında “ İnşallah hayırseverlerimiz tarafından hastanemize kazandırılan EKG cihazlarımız hastalara şifa olur. Hastanemiz çok güzel ve her geçen gün daha da güzelleşecek. Başhekimiz ve hastane çalışanlarımıza özverili çalışmalarında kolaylıklar diliyorum “ diyerek, hayırsever işadamlarına bu güzel katkılarından dolayı teşekkür etti.

GÜLER YÜZLÜ HİZMET

Sakarya İl Sağlık Müdürü Aziz Öğütlü de “ Sakarya ilçeleri arasında, 100 yataklı olması nedeniyle en büyük hastane Hendek Devlet Hastanesidir. Hastane yönetimi ve çalışanlarımız da güler yüzle hizmet veriyorlar. Hasta duası almak çok önemli, onların duası mutlaka tutuyor. Allah hepinizden razı olsun. Bugünkü hayırseverlerimizin yapmış olduğu bağış da örnek olmalıdır. Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum “ dedi.

Konuşmaların ardından, hayırsever işadamlarına teşekkür plaketleri verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!
İYİ PARTİ KAPILARI KAPADI. HİÇ BİR PARTİYLE İTTİFAKA GİTMEYECEĞİZ!
ATAMIZI ANDIK!
ATAMIZI ANDIK!