bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

BAHÇELİ ERKEN SEÇİM TARİHİ VERDİ

Ülkenin bekasını her şeyin önünde tutan MHP genel başkanı Devlet bahçeli yaptığı basın toplantısında erken seçim yapılması konusunda tarih verdi. 26 Ağustos 2018

 BAHÇELİ ERKEN SEÇİM TARİHİ VERDİ
 BAHÇELİ ERKEN SEÇİM TARİHİ VERDİ admin
Bu içerik 519 kez okundu.

"Türkiye'nin 3 Kasım 2019'u beklemesi bu şartlarda mümkün değil." diyen MHP Lideri Bahçeli, cumhurbaşkanı ve milletvekili genel seçiminin 26 Ağustos'ta yapılmasını önerdi.

 

BAHÇELİ NE DEMİŞTİ?

Bahçeli, bugün partisinin TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı açıklamada, "Önümüzde 2 seçim vardır. Ya normal tarihi beklenecek. Ya da Milli mecburiyetten dolayı seçimleri erkene çekilecektir. Bilinmelidir ki gerekli uyum yasalarının çıkarılmasının ardından MHP seçimlerin erkene alınmasından yana takdirini kullanmaktadır. 26 Ağustos'un Malazgirt'in yıl dönümünde yeni bir zafer ruhu ile Cumhurbaşkanını seçmeli ve en makul ve mantıklı yoldur" demişti.

Bu açıklamanın ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen yanıtta ise; Bahçeli'nin erken seçim teklifine "Yarın kendisiyle konuyu görüşeceğiz." diyerek yanıt verdi.

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Haci     2018-04-17 Erken secim demek Tayyip erdoganin saraydaki koltugunun millet tarafindan erken devrilmesi ihtimali oldugundan erken secim olmaz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Sofu’ya Destekler Çığ Gibi Büyüyor
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar
Hemodiyaliz Ünitesine yeni makinalar