bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

CHP-İYİ seçim güvenliği konusunda birlikte hareket edecekler

Genel başkanlar düzeyinde “seçim güvenliği” çalışmaları kapsamında yapılan görüşmelerin uzantısı olarak CHP heyeti İYİ parti’yi ziyaret etti.

CHP-İYİ seçim güvenliği konusunda birlikte hareket edecekler
CHP-İYİ seçim güvenliği konusunda birlikte hareket edecekler admin
Bu içerik 476 kez okundu.

Birbirlerine iltifatlarda adeta yarış içerisine girilen ziyarette  CHP heyeti Evet-Hayır refarandumundaki birlikteliğin devamından yana olduklarını dile getirdiler. Buna karşın Hendek İYİ parti ilçe başkanı Fatih Bayındır ise genel başkanlar düzeyinde gerçekleşen diyalog ve işbirliğine vurgu yaptı.

    Siyasi kulislerde her iki partinin birlikte hareket edebilecekleri dillendirilirken bu birlikteliğin genel ve yerel seçime de yansıyacağı, her iki siyasi partinin ilçemiz bazında ortak bir aday ve ortak liste ile yapacakları sürprizle yerel seçime hazırlanabilecekleri kuvvetle muhtemel.

   Peki muhalefet kanadında bunlar yaşanırken iktidar kanadında Cumhur ittifakını tavanda yapan  parti genel başkanlarının bu birlikteliklerinin  ilçemiz siyasetine yansımalarının görülmediği günümüzde ne şekilde hareket edecekleri bilinmezliğini koruyor.    

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hendekli     2018-04-16 Cumhur ittifakı yaptığı söylenen iktidar partisi AKP ile MHP tavanda yapılan ittifak ne yazıkki yerele yansımadı. MHP'nin kurucu başkanı Başbuğ Alparslan Türkeş'in ruhuna okutulan mevlidi şerife sadeve bir Akp'li yönetim kurulu üyesinin katılmış olması çok düşündürücü . Yerelde ittifak sorularla dolu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek