bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Fındık üreticileri ve muhtarların DİKKATİNE !

Tüm Hendek Muhtarlar Derneği başkanı Dursun Emin Kula yaklaşan fındık mevsimi nedeniyle ilçemize gelecek olan Suriye uyruklu işçilere ne şekilde prosedür işleyeceğini şöyle duyurdu. Suriye uyruklu yabancıların adres tespitlerinin sağlıklı yapılmasi için İçişleri Bakanlığı’nın genelgesi Sakarya Valiliğimizce yayınlanmıştır.

Fındık üreticileri ve muhtarların DİKKATİNE !
Fındık üreticileri ve muhtarların DİKKATİNE ! admin
Bu içerik 654 kez okundu.

   Başkan Kula şu ifadeleri kullandı: “Vali Irfan Balkanlıoğlu ile yapılan gorüşmede bu işlemlere bir çözüm bulunmuştur. Yerleşim yeri adresini onaylatmak için muhtarlarımıza gelen Suriye uyruklu yabancılara ev sahibi ile birlikte gelmesini  ev sahibi kiraya vereceği konutun kendisine ait olduğunu gösterir  evin tapusu ile birlikte kiracısı olacak Suriye uyruklu kişi ile muhtarın huzurunda ve adres doğruysa; kiraya verenin ve kiralayanın imzalarını alarak yerleşim yeri adres belgesini  onaylayabilir. Kesinlikle tercümanlar, iş takipçileri  ve emlakçılar muhatap  değildir.

Eğer kiraya veren evin tapusu kendisine ait değilse, kiraya vereceği Suriye uyruklu yabancıyla beraber Adapazarı ilçesi Karaman mahallesindeki İl Göç İdare Müdür’lüğüne  yonlendireceksiniz”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MERCAN, ADAYLIĞINI AÇIKLADI
YAKALA YAKALA BİTMİYOR
YAKALA YAKALA BİTMİYOR