bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

10 Nisan Polis Bayramı mesajları...

Kaymakam Orhan Burhan, Belediye Başkanı İrfan Püsküllü, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Demirel, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca...

10 Nisan Polis Bayramı mesajları...
10 Nisan Polis Bayramı mesajları... admin
Bu içerik 733 kez okundu.
Haberin galerisi için tıklayın!

Polis Teşkilatının 173. Yılı Kutlu Olsun

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü Polis Haftası nedeni ile bir mesaj yayımladı.

Başkan İrfan Püsküllü mesajında şöyle dedi:

Toplumda, huzur ve güven ortamının tesis edilmesinin yanı sıra, kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması, suç işlenmesinde önleyici tedbirlerin alınması ve olayların aydınlatılarak faillerin adalete teslim edilmesi polislerimiz tarafından gerçekleştirilen önemli görevler arasında yer almaktadır. 1845 yılında kurulan ve bugüne kadar güvenlik ve düzeni sağlamakla görevli polis teşkilatı, çok zor çalışma koşullarına rağmen gurur kaynağımız olmuştur. Fedakârca hizmet veren polis teşkilatımız, milletimizin kendisine olan güveni ve sevgisini arkasına alarak, takdire şayan başarılar elde etmiştir. Emniyet teşkilatımızın 173’üncü kuruluş yıl dönümünde şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle yâd eder, teşkilat mensuplarının 10 Nisan Polis Haftası’nı kutlarım.

 

KAYMAKAM BURHAN 10 NİSAN POLİS BAYRAMINI KUTLADI

Hendek kaymakamı Orhan Burhan 10 Nisan Polis Bayramı münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınladı. Burhan mesajında;

Ülkemizde kamu düzeninin sağlanması, can ve mal güvenliğinin korunması, suçların önlenmesi ve halkımızın emniyetini muhafaza etmek amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin görevleri başında olan Emniyet Teşkilatımızın 173. Kuruluş Yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutlamaktayız. Çağdaş bir devlet için yaşamsal öneme sahip bu temel ilkelerimizin uygulamaya geçirilmesinde, Polis Teşkilatımızın çok büyük bir rolü vardır. Gücünü kanunlardan ve halktan alan Polisimiz görevini fedakârca yapmış, toplumumuzun güvenini ve takdirini kazanmıştır.

 Sahip olduğu 173  yıllık tecrübesine, eğitimli personeli ve çağın gereksinimlerine uygun teknolojik alt yapısını da ekleyerek, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında da, üst sıralarda yer alarak, yabancı ülke polis teşkilatlarına eğitim veren bir kurum haline gelmiştir. Emniyet Teşkilatımız güvenlik hizmetlerinin yanı sıra üstlendiği sosyal sorumluluk projeleriyle eğitimden spora, kültür ve sanata dair birçok alanda, özellikle genç nesillerimizde farkındalık oluşturmaya çalışmaktadır.

Her türlü zorluğa göğüs gererek yapmış oldukları başarılı çalışmalar sayesinde, huzurlu ve güvenli bir şehirde rahatça yaşamamızı sağlayarak, bizleri gururlandıran Emniyet Teşkilatımızın, Polis Haftasını kutluyor, ülkemizde huzur, güven ortamının tesisi adına ve terörle mücadele uğruna görevi başında şehit düşerek aramızdan ayrılan personellerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazi polislerimize şükranlarımı arz ediyor, halen görevleri başında olan tüm polislerimize aileleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat temenni ediyorum.

 

Babaoğlu’ndan 10 Nisan Polis Bayramı mesajı…

MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, 10 Nisan Polis günü mesajında şu ifadelere yer verdi:

Polis Teşkilatımızın Değerli Mensupları yurdumuzun dört bir tarafında büyük bir özveri ile mesai mefhumu gözetmeksizin çalışan, huzur ve güvenliğimiz için fedakârlıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 173. Kuruluş yıl dönümünü içinde bulunduğumuz  Polis Haftasını kutluyorum.

Polis bayramımız kutlu olsun

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal Polis Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında ;

POLİS; 
  Gece gündüz mefhumu olmaksızın 12 saat  her şartta görev yapan, vatan ve millet için Şehit, Gazi olan, 173 yılda ardında binlerce yetim bırakan, kanunlar nezlinde vatandaşını korumak için canı pahasına zor bir göreve talip olan  maalesef ki sadece zora düştüğümüzde aklımıza gelen, aslında biz gibi bizden birisi olan yasa uygulayıcı devlet memurudur. 
   Kuruluşunuzun 173 . yılı kutlu olsun nice yıllara…

 

POLİS BİR ANNE KADAR ŞEFKATLİ OLMALIDIR

173 cü yılını kutladığımız  Polis Bayramımız kutlu olsun

Hendek Esnaf ve Sanatkarklar Odası Başkanı Mehmet Yaşar Demirel Polis Bayramı dolayısı ile yayınladığı mesajında;

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Polis bir asker kadar disiplinli, bir hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır” sözleri ışığında Emniyet Teşkilatımız bu gün modern teknoloji, bilgi, donanım ve eğitimli personelleri ile tüm ülkelere örnek olmuştur. “Kutsal vatan topraklarımızın dört bir tarafında büyük bir özveri ile çalışan, milletimizin huzuru ve güvenliği için hiçbir fedakar’lıktan kaçınmayan Türk Polis Teşkilatımızın 173 cü kuruluş yıl dönümünü ve içinde bulunduğumuz ‘Polis Haftası’nı kutluyorum.

POLİS BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Hendek Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cemil Varlıca  Türk Polis Teşkilatının 173 cü kuruluşunu bir mesajla kutladı. Varlıca;

“Polis Teşkilatının Kuruluşunun 173 cü Yıldönümü ve Polis Günü münasebetiyle, İlimizde huzur ve güven içinde bir ortamın sağlanmasında emeği geçen tüm Emniyet Mensuplarını içtenlikle kutluyorum. Görevi esnasında şehit olan ve vefat eden polislerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anarken; Emniyet Teşkilatımızın değerli mensuplarına sağlık ve başarı diliyorum

10 NİSAN POLİS BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

10 Nisan, “Polis Günü”, Aziz Milletimizin huzur ve güvenliğinin teminatı olarak gördüğü Türk Polisine minnettarlığımızın bir ifadesi olarak armağan ettiği bir şükran günüdür. Türk Polisi, gösterdiği olağanüstü gayretlerle yaptığı hizmetler sonucunda, Milletinin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşamaktadır. teşkilat mensuplarına da sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.

Hasan Ayar

Hendek 14 Nolu Kamyoncular Kooperatifi Başkanı

 

POLİS BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN

Hendek Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek yayınladığı mesajla 10 Nisan Polis Bayramını kutladı. Çilek mesajında;

“Ülkemizin ve milletimizin huzur ve asayişinin sağlanması kadar milli birlik ve beraberliğimizin devamı içinde vazgeçilmez bir unsur olan polis teşkilatımız, köklü kurumlarımızın başında gelmektedir. Kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günde, milletimizin bağrından çıkmış güzide mensuplarının fedakâr ve cansiperane çalışmalarının Halkımıza güven ve gurur verdiği muhakkaktır.

Vatandaşlarımızın huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için gecesini gündüzüne katan, nice fedakarlıklara göğüs gererek zor şartlarda çalışan Polis Teşkilatımızın 173 cü Kuruluş yıldönümünü yürekten kutluyor, tüm polislerimize görevlerinde üstün başarılar temenni ediyorum. Bu uğurda can veren kahraman şehitlerimizi de rahmetle anıyor, teşkilatımıza, ailelerine ve geride kalanlarına sabırlar diliyorum”

 

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ  İSTEDİĞİNİ ALSIN!
İDARENİN VERDİĞİNİ DEĞİL, KENDİ İSTEDİĞİNİ ALSIN!
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL
RAMAZAN ÖNCESİ PİDEMİZ KÜÇÜLDÜ 370 GR: 3.00 TL