bizimhendek.com
Advert
Advert

İlçemizde vefat edenler

Çağlayan Mahallesi’nden Berati Filca, Nuriye Mahallesi’nden Mükerrem Aynacı ve Başpınar Mahallesi’nden Sebahat Yayla vefat etti. Allah rahmet eylesin.

İlçemizde vefat edenler
İlçemizde vefat edenler admin
Bu içerik 657 kez okundu.

Merhum Emin Filca’nın oğlu, Şinasi ve merhum Necati Filca’nın kardeşleri , Sinan, Serkan ve Erkan Filca’nın babaları, Yılmaz ve Yavuz Filca’nın amcaları, Sedat Kurt, Bülent Çetinkaya ve İdris Tüysüz’ün kayınpederleri, İsmail ve Ulvi Başpehliva’nın dayısı, belediyeden emekli Berati Filca vefat etti.

Cenazesi bugün öğle namazına müteakip Çağlayan Mahallesi Aile Kabristanlığına defnedilecek. (Kamil Esen 0537 886 19 98)

 

Merhum Kazım Kaptan’ın kızı, merhum İbrahim Aynacı’nın eşi, merhum Kadir ve Recep Kaptan’ın ablaları, merhum Mehmet Aynacı ve Yavuz Aynacı’nın anneleri, Necmi Bulca’nın kayınvalidesi, Yaşar Varol’un yengesi, Hüseyin Kaptan’ın amcasının kızı, Murat ve Muhammet Aynacı’nın babaanneleri, Engin ve Erol Bulca’nın ananeleri, Mükerrem Aynacı vefat etti.

Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak öğle namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecek. (Yavuz Aynacı 0542 572 09 24)

 

Merhum Ahmet Yayla’nın kızı, merhum Hüseyin Yayla’nın yeğeni , Mehmet Yayla, Merih Canbaz ve Ayşe Sencer’in ablaları, İsmet Canbaz ve Zeki Sencer’in baldızı Sabahat Yayla vefat etti.

Cenazesi bugün Yeni Cami’de kılınacak ikindi namazına müteakip ilçemiz Aile Kabristanlığına defnedilecek. (Mehmet Yayla 0536 819 35 18)

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ.  DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ. DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ