bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Sağlık temizlikten, temizlik hijyenden geçer

Geleneksel kuru temizleme solventlerinin insan sağlığı üzerindeki zararları tüm dünyada kısıtlamalara tabi olmaya başladı. Bundan dolayı Kuru Temizleme sektörünün hızlı bir ivme kazanması karşısında Organik Kuru Temizleme en revaçta bir sektör.

Sağlık temizlikten, temizlik hijyenden geçer
Sağlık temizlikten, temizlik hijyenden geçer admin
Bu içerik 316 kez okundu.

Organik kuru temizleme olmazsa olmaz

Genç girişimci Mehmet Akyüzlü Yeni mahalle hastane yolu güzergahında açtığı Kuru Temizleme İşi için insan sağlığına en küçük bir yan etkisi olmayan, tüm kansorejen maddelşerden arındırılmış olarak yıkanıt ütülenerek müşterisine teslim etmeyi kendisine rehber edinmiş..

Dünyadaki kuru temizleme sektörünü yakından takip eden genç girişimci kardeşimiz Akyüzlü, İtalyan menşeyli yeni bir yıkama makinesini işyerine koydu.

Genç girişimci Mehmet Akyüzlü, Her ne kadar yatırım maliyeti olarak diğerlerine oranla maliyeti biraz yüksek olsa da insan sağlığı adına bu maliyeti kendisinin yükleneceğini ifade ederek; “ bu sistemde insan sağlığına ve doğaya en küçük bir zarar yok. Kıyafetler yıkanma aşamasında daha az kırıştığından dolayı ütü ve şekil vermede daha az işgücü gerektiriyor. Maliyet yüksekliğini böylece düşürmüş oluyorum” diye konuştu.       

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek