bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

DANIŞMA MECLİSİNDE SAKAL BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI

Ak parti teşkilat binasında gerçekleşen toplantıya İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu Büyükşehir Başkan vekili Şenay Sakal, Hendek Belediye Başkan vekili Sinan Baylan, Belediye Meclis üyeleri, Gençlik ve Kadın Kolları Başkanları Fadıl Fide, Bedia Ekici Yılkın ve yönetimleri ile Mahalle Başkanları katıldı.

DANIŞMA MECLİSİNDE SAKAL BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI
DANIŞMA MECLİSİNDE SAKAL BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU YAPTI admin
Bu içerik 5845 kez okundu.

Danışma meclisi toplantısında açılış konuşmasını yapan ilçe Başkanı Ali Kemal Sofu “Ak Parti bir sevda bir dava işidir. Ak Parti bir ümmet bir cihan meselesidir. Ak Parti bir varoluş bir haykırış davasıdır. Ak Parti yeniden dirilişin umududur. Ak Parti Türkiye; Türkiye Ak Partidir.”

Sakal birlik ve beraberlik vurgusu yaptı

    Büyük Şehir Başkan vekili Şenay Sakal selamlama konuşmasının ardından seçimle ilgili çalışmalarda yapılması gerekenler hususunda bazı noktalara değinerek 2019 yılının önemini vurguladı. Sakal “ Bu saatten sonra birliğimiz ve beraberliğimizin Çok daha ayrı bir önemi var.  Artık, bizim bir, beraber ve güçlü olmamız sadece bizler için değil. Sadece Türkiye için değil TÜRK İSLAM ALEMİ ve dahi Ümmet için de ayrı bir önem arz ediyor. Siyaset şahısları bireyleri aşmış ümmetin geleceği için bir mücadeleye girmiştir. Bu vesile ile ALLAH cc Birliğimizi Beraberliğimizi daim etsin”dedi.

Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor

Hendek Başkan Vekili Sinan Baylan Belediyenin çalışmaları hakkında bilgi verdiği sırada Afrinde bulunan Hendek Belediye Başkanı  İrfan Püsküllü toplantıya telefon ile bağlanarak danışma meclisi toplantısının hayırlı olmasını dileyerek  Afrin gezisi hakkında bilgi verdi, gözlemlerini paylaştı.

2019’a hazırız

   Ak Parti Hendek  Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide  konuşmasında “Gençlik olarak her günümüzü 2019 yılı provası olarak görüyoruz. Hendek Ak Gençliği potansiyel olarak Ak Parti Hendek teşkilatı kurulduğundan beri çıtayı daha da yukarıya çıkarmak için çalıştı. Bizde ağabeylerimizden ve teşkilatımızdan aldığımız güçle hedefimizi en zirveye çıkarmak için çalışıyoruz ve bu bayrağı en yukarda geriden gelen kardeşimize devredene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Danışma Meclisimiz Hayırlara vesile olsun” dedi.

Seçimlerin arifesindeyiz

Ak Parti Hendek Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın  konuşmasında “Türkiye’nin geleceğini şekillendirecek, AK Parti hizmetlerini kalıcı hale getirecek ve hizmetlerin üzerinde yeni hizmetler katacak bir seçimin arifesinde olduğumuzun bilincindeyiz. İnşallah önümüzdeki dönemde bayrağı daha yükseklere taşıyarak, yaklaşan yerel, genel ve cumhurbaşkanı seçimlerinde yeni bir tarih daha yazacağız.  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımızın dediği gibi Kadın Kolları olarak 2019 seçimlerinde girmedik sokak çalmadık kapı bırakmayacağız. Danışma Meclisi toplantımızın hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi

Danışma Meclisi Toplantısı  soru cevap kısmında  Mahalle Başkanlarının sorularına verilen cevaplardan sonra sona erdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ.  DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
BİZ ŞOV PEŞİNDE DEĞİLİZ. DERDİMİZ MAKAM MEVKİ DEĞİL
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ
HAMZA YERLİKAYA’DAN SÖZ ALDIK GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞIZ