bizimhendek.com
Reklamı Geç
Advert
Advert
Advert
Advert

Sakal'dan bir aykırı çıkış daha

İlçemizin gelecek vadeden Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şenay Sakal’ın bazı özel günlerde yaptığı icraatleri ve sıra dışı ilginç çıkışları son günlerde oldukça dikkat çekiyor.

Sakal'dan bir aykırı çıkış daha
Sakal'dan bir aykırı çıkış daha admin
Bu içerik 2722 kez okundu.

     Minik yavrularımız Kur’anı hatmediyorlar

     İşte başkan vekili Şenay Sakal  Regaip Kandili gecesi adeta ters köşe yaparcasına kandil gecesini ilçe merkez camilerinde değil her ne kadar sözel olarak ifade edilmiyor olsa da toplum içerisinde üçüncü sınıf vatandaş muamelesi gören Roman mahallesinde Turanlar camiinde idrak etti. Beraberinde diyanet yetkilileri ile birlikte camide Kur’an öğrenen geleceğin hatimi yavrularımızla birlikte Regaip Gecesini ibadetle geçirdi.

     Üstünlük renkte, ırkta değil takva’dadır

     Cami sonrası Turanlar mahallesi muhtarı Aydın Demirci’nin daveti üzerine evine giderek ikramlarına ortak oldu. Sakal, “İslam dini hak dindir. Hiç kimseyi ötelemez. Yüce Allah böylesi müstesna geceleri insanlığın fırsatına sunmuştur. O en büyük bağışlayan ve affedicidir. İslamda üstünlük takva’dadır. Bu gecenin bereketini Roman kardeşlerimizle birlikte ihya ettik. Allah niyetlerimiz ve tövbelerimizi kabul etsin” diye konuştu.

      Bizi mutlu etti Allah’ta onu mutlu etsin

     Turanlar mahallesi muhtarı Aydın Demirci’de ziyaretlerine gelen ve akabinden davetini kabul ederek evimizi şereflendiren Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Şenay Sakal’a ve din görevlisi hocalarımıza mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum,bizler çok mutlu olduk Allah’ta başkanımızı mutlu etsin” dedi.

    Sakal’ın siyasi çizgisi oldukça farklı

    Bilindiği üzere daha geçen hafta kutladığımız 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadınların birer anne olduklarını ifade ederek onların bir gün değil her gün hatırlanması yönünde aykırı çıkışı olmuştu.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
SUÇ MAKİNESİ ÜÇ BAYAN YAKALANDI
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek
Babaoğlu’ndan Muay Thai’ye Destek