bizimhendek.com
Advert
Advert

HEPİMİZ BİRER MEHMET’İZ

Esnaf evladına sahip çıkıyor 25 Mart Pazar günü saat öğleden önce saat 10.00 da Esnaf Kefalet ve Kredi Kooperatifi, öğleden sonra aynı salonda Esnaf Odası seçimlerinin yapılacağı ilçemiz Atatürk stadyumu yanındaki spor salonu tarihi bir güne hazırlanıyor.

HEPİMİZ BİRER MEHMET’İZ
HEPİMİZ BİRER MEHMET’İZ admin
Bu içerik 7124 kez okundu.

    Kooperatif ve oda başkanlığını yürüten Mehmet Demirel’in kalp krizi şüphesi ile müşahede altında tutulmasının ardından servise alındığı haberi sevenleri tarafından memnuniyetle karşılandı. Üç damarında sorun belirlenen Demirel için doktorların “ hiçbir şekilde heyecanlanmaması” uyarısı ilçe esnafımızı harekete geçirdi.

   Dün toplanan Sivil Toplum Örgütü başkanları ile birlikte can dostu esnaflarımız aldıkları karar doğrultusunda Mehmet Demirel’in yokluğunu hissettirmemek adına yarın saat 11.00’de toplu halde ilçe merkezimizdeki esnaflarımız ziyaret edilerek kongreye davetlerini yineleyecekler. Öğleden sonra da ilçemiz Yenimahalle esnaflarımız ziyaret edilecek.

  Başarının anahtarı birlik olmaktan geçer

    Yapılacak olan seçimler öncesinde Esnaf Odası ikinci başkanı Şerafettin Öztürk yaptığı açıklamada;  ilçemize yıllardır başarılı hizmetler veren bu mücadelesi esnasında kalp krizi geçirmek sureti ile sağlık sorunu yaşayan  başkanımız Mehmet Demirel’in yalnız olmadığı, ilçemiz esnafının ahde değer verdiğinin altını çizerek, “ İnanıyorum ki esnafımız kendisine yakışanı her zaman yaptığı gibi tekrardan yapacaktır. Kamuoyunda aslı astarı olmayan ifadelerin telaffuz edildiğini üzülerek görmekteyiz. Algı operasyonları ile netice almaya çalışanlar Pazar günü yapılacak olan seçimlerde hak ettikleri cevabı alacaklardır. Kimse üyenin oyuna ipotek koyamaz. Başarının anahtarının birlikten geçtiğine yürekten inanıyoruz. Bu nedenle bizler oda yöneticileri olarak rahatsızlığı nedeni ile tedavisi devam etmesinden ötürü aramızda bulunamayan başkanımız Mehmet Demirel’e destek vermek adına  yarın saat 11.00 itibarı ile saat 11.00’de ilçemizdeki merkez esnafımızı  Cuma namazı sonrasında da Yenimahalle esnaflarımızı ziyaretlerde bulunacağız. Tüm esnafımızı yanımızda görmek istiyoruz” diyerek tüm İslam Aleminin ve ilçemiz esnaflarının mübarek Regaip Kandilini kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
MERCAN HARMANTEPE MAHALLESİNDE
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da
Sporculara diploma töreni Perşembe günü saat 19.30'da