bizimhendek.com
Advert
Advert

ALEVLERE TESLİM OLDU

İlçemiz Hendek Muammer Sencer caddesi üzerinde Sakarya Üniversitesi Hendek Eğitim Fakültesi kampüsü önünde bulunan ve öğrencilere yönelik iki cafe alevlere teslim oldu.

ALEVLERE TESLİM OLDU
ALEVLERE TESLİM OLDU admin
Bu içerik 2307 kez okundu.

    Edinilen bilgilere göre dün gece saat 03.15 sularında çıktığı belirlenen yangın neticesinde her iki işletmede kullanılmaz hale gelirken büyük çapta maddi hasar meydana geldi. Her iki işletme sahibi de yangının neden çıktığını bilemediklerini yetkililerin yapacakları araştırma sonucunda yangının çıkış nedeninin belirlenebileceğini söylediler.

Bir itfaiye eri yaralı

   Gecenin karanlığını alevlerle aydınlandığı yangın mahalline gelerek yangına müdahalede bulunan bir itfaiye erinin müdahale esnasında yaralandığı ve tedavisine Hendek devlet Hastanesinde devam edildiği öğrenildi.

Elektronik dubalar saat 23.15 ile 06.00 arası açık

Görgü şahidi bazı vatandaşlar itfaiye araçlarının araç trafiğine kapatılan bölgeye çıkan sokaklarda elektronik dubalar ve yere monte edilen sabit demir duba nedeniyle iftaiye araçlarının yangın mahalline yanaşmakta zorluk çektiklerini, itfaiye aracının suyunun bitmesi üzerine yanan işyerinin hemen karşısında bulunan Üniversite kampüsü içerisindeki  yangın vanalarından su almak istedikleri ancak vanayı bulamadıkları bu nedenle zaman kaybı yaşandığını ileri sürdüler.

D’lux ve Safir cafede büyük oranda maddi hasar

   Çıkan yangın nedeniyle büyük çapta maddi hasarın meydana geldiği işyerleri D’lux cafe sahibi Suphi Güney ve Safir cafe sahibi Bayram Akdeniz  metanetlerini koruyarak “ Allah’tan verilmiş sadakamız varmış,  cana gelecek olan mala gelsin” diyerek yaşadıkları felakete şükrettiklerini ifade ettiler. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI