bizimhendek.com
Advert
Advert
Advert

HENDEK BELEDİYESİNDEN YENİ BİR KÜLTÜR ATAĞI

Hendek için Kişisel Pullar basıldı Hendek’in tanıtımı için basılan kişisel pullar, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teslim edildi.

HENDEK BELEDİYESİNDEN YENİ BİR KÜLTÜR ATAĞI
HENDEK BELEDİYESİNDEN YENİ BİR KÜLTÜR ATAĞI admin
Bu içerik 427 kez okundu.

PTT’nin Türk pulculuğuna yeni bir boyut getirmek ve yaygınlaştırmak amacıyla başlattığı kişisel pul uygulaması kapsamında, Hendek Belediyesi tarafından ilçe tanıtımına yönelik kişisel pul yaptırıldı.  PTT Sakarya Başmüdürlüğü tarafından hazırlatılan Hendek Pulları, Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ’ye teslim edildi.

Posta gönderileri Hendek pulları ile
Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir tarafından Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü ‘ye teslim edilen pullarda, Bayraktepe, Saat Kule ve Muammer Sencer Caddesi’nin fotoğrafları yeralıyor. Hendek Belediyesi artık gönderilerini Hendek kişisel pulları ile yapacak.  Hendek Belediyesi, Hendek yazan pullarla ilçenin tanıtımına bir katkı daha sağlayacak.

Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir, Müdür Yardımcısı Mehmet Nuri Kırşan, İşletme Hizmetleri Müdürü Vesile Topuz ve Hendek PTT Müdürü Neşe Bahar ile birlikte Hendek Belediyesi kişisel pullarını Başkan Püsküllü ‘ye teslim etti. 

İlçemizin güzelliklerini tanıtımına katkı

Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü “ İlçemizin tanıtım çalışmalarına, belediyemizin kişisel pullarını bastırarak önemli bir katkı sağlayacağız. Artık postalarımızı Hendek yazan kişisel pullarımız ile yapacağız. İlçemizin güzelliklerini tanıtım açısından katkı sağlayacak olan pullarımızda Bayraktepe Tesisleri, Saat Kule ve Muammer Sencer Caddesi’nin fotoğrafları yeralıyor “ diyerek, pulları teslim eden Sakarya PTT Başmüdürü Yılmaz Demir’e teşekkür etti.

Kişisel pul, hizmetiyle posta gönderilerine ayrı bir renk ve değer katıldığını ifade eden PTT Sakarya Başmüdürü Yılmaz Demir, Hendek’in güzelliklerinin tanıtımına da katkı sağlayacak olan çalışmadan dolayı Başkan Püsküllü ‘ye teşekkür etti. AHMET ÇİLECİ-HENDEK

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
BELEDİYEDEN NEMALANAN ZENGİNLER VAR!
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI
HİZMETİN ADRESİ CUMHUR İTTİFAKI